Фізкультхвилинки для веселої розминки!

Під час уроку чи перерви спробуйте веселі фізкультхвилинки і поганий настрій та нервове напруження миттю пропаде.

Під час будь-якого уроку завжди наступає момент, коли дітвора починає відволікатись на ґаджети, балачки з однокласниками чи порушувати дисципліну в класі. Це перші «дзвіночки» вчителю, які свідчать про те, що необхідно зробити паузу і дати можливість учням позбутися психологічного напруження.

З цією метою команда «Всеосвіти» підготувала веселі #фізкультхвилинки. Їх варто робити під час уроку, перерви або прогулянки на вулиці.

Завантажте 24 зображення вправ безкоштовно: https://vseosvita.ua/library/fizkulthvilinki-nus-169536.html.

Фізкультхвилинки можна прикріпити у класний куточок #НУШ, аби діти мали можливість займатися тоді, коли у цьому виникне потреба. Також ви можете використовувати матеріал під час уроку фізкультури чи виховної години на тему «Здоров’я».

Як приємний бонус, перегляньте з дітьми відео, яке ілюструє правильність виконання кожної вправи. 

Вас також зацікавить: Фізкультхвилинки: зробіть урок кольоровим з LEGO

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.