Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Корекція як один із основних напрямів роботи психолога закладу освіти
»
Взяти участь Всі події

Фейк: росіяни брешуть про «відновлення роботи університетів і коледжів у Маріуполі»

російська пропаганда намагається продемонструвати світу, що вона відновлює мирне життя в Маріуполі.

Продовжуючи тему «процвітання» на тимчасово окупованих територіях, росіяни створили фейк про нібито «відновлення роботи університетів і коледжів у Маріуполі».

Перед кремлівською пропагандою поставлено завдання від бункерного диктатора й тому вони вигадують брехню про місто, де наразі існує безліч гуманітарних проблем.

Так, із різних прокремлівських «джерел інформації» повідомляється, що «за сприяння окупаційної влади» начебто вже запрацювали три навчальні заклади: Маріупольський державний університет, Приазовський державний технічний університет і Коледж Приазовського державного технічного університету.

Між іншим, гауляйтери переконують, що нібито «запросили з інших населених пунктів викладачів і провели необхідні ремонтні роботи». На цій відвертій брехні московити не зупинилися та додали, що «цьогорічна вступна кампанія у вишах Маріуполя розпочнеться своєчасно та в повному обсязі».

На жаль, після завдання окупантами потужних авіаційних та артилерійських ударів по Маріуполю там мало що вціліло. До того ж більшість викладачів виїхали на вільну українську територію, а деяких росіяни силоміць вивезли до сибіру чи на далекий схід росії. Тож у Маріуполі жоден із навчальних закладів, наведених у російському фейку, з багатьох причин не скоро відновить свою роботу.

Про реальну ж ситуацію у вишах тимчасово окупованого міста повідомили фахівці проєкту «Без Брехні» з посиланням на інтернет-ресурс ЕКПЕРТ-КР.

Зокрема, гордість всієї України — Маріупольський державний університет — зазнав значних пошкоджень від обстрілів російських військових. Тому більшості педагогів і студентів довелося тимчасово переїхати до Києва. У столиці на базі одного з київських вишів маріупольцям удалося відновити навчальну діяльність.

Тим часом коледж Приазовського державного технічного університету та сам базовий виш приблизно на 50% зруйновано через прихід туди «русского міру». Ці навчальні заклади довелося евакуювати до Дніпра, де робиться все необхідно для нормальної підготовки студентів.

російська пропаганда намагається продемонструвати світу, що вона відновлює мирне життя в Маріуполі. Одним із напрямків такої демонстрації є освіта, — повідомили фактчекери проєкту «Без Брехні».

Отже, росагітпропу не вдасться створити хоч якусь ілюзію буцімто «покращення життя» на тимчасово окупованих територіях.

Нагадаємо, у тимчасово захопленому Мелітополі Запорізької області майже всі освітяни відмовилися від співпраці з російськими загарбниками.

Віримо в ЗСУ! Віримо в перемогу!

Усе буде Україна!

Джерело: АрміяІнформ, фотоматеріали: glavcom.ua

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.