Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Креативні методики читання, що мотивують та виховують
»
Взяти участь Всі події
Новини
3520
5 січня 2021 о 17:25

Електронні журнали та щоденники: МОН розпочало безкоштовне поширення сервісу серед шкіл

За перші дні роботи платформи E-Journal до неї підключилося більше, ніж 100 закладів загальної середньої освіти.

В Україні стартувало підключення шкіл до безкоштовного модуля електронних журналів і щоденників. Про це інформує прес-служба Міносвіти.

Зазначено, що #сервіс достатньо простий у користуванні та має дружній #інтерфейс, через нього організовано вхід до даних про учнів, розкладу уроків, списків відвідування, домашніх завдань тощо. Інформацію вноситимуть #вчителі, а за допомогою логіна й пароля батьки та учні зможуть отримати доступ до неї.

Також #батьки в режимі онлайн у е-щоденниках бачитимуть інформацію про присутність дитини на навчанні, рівень її успішності, коментарі та поради вчителів, а #учні – отримуватимуть завдання, слідкуватимуть за розкладом.

Алгоритм підключення до системи E-Journal відбувається в 4 етапи:

 1. Школа надсилає на електронну пошту ДНУ «Інститут освітньої аналітики» (ejournal@iea.gov.ua) запит з наступною інформацією:
  регіон (область);
  місто/ОТГ;
  назва закладу освіти з вказанням його ID у системі ДІСО;
  ЄДРПОУ закладу освіти;
  ПІБ відповідальної особи;
  електронна адреса відповідальної особи;
  телефон відповідальної особи.

 2. ДНУ «Інститут освітньої аналітики» розглядає звернення, створює в E-Journal адміністратора для даного ЗЗСО з відповідними правами доступу.

 3. Система E-Journal автоматично генерує права доступу та надсилає запрошення на вказану електронну адресу адміністратора закладу освіти.

 4. Відповідальна особа, отримавши права доступу, авторизується в системі й розпочинає роботу.

«Наразі Інститут освітньої аналітики отримав звернення від закладів вищої освіти та професійно-технічної освіти щодо бажання також використовувати функціонал державних електронних щоденників та журналів і працює над реалізацією цього завдання» - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, на платформі «Всеосвіта» розроблено повномасштабний безкоштовний функціонал «Мої журнали» з детальною інструкцією для вчителів та учнів.

Для початку роботи з журналом перейдіть за посиланням: https://vseosvita.ua/lesson/journal

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.