Експерти допомагатимуть старшокласникам визначитися з професією

У школах організовуватимуть тренінги, присвячені вибору майбутнього освітнього закладу та професії.

Понад половина українців працюють не за спеціальністю, на яку вчились.  Попри те, що держава витрачає на освіту великі суми бюджетних коштів, молоді українці задарма втрачають найцінніше – роки на навчання професіям, за якими вони ніколи не будуть працювати.

Статистика свідчить (точніше, наші дослідження): 20% студентів-першокурсників кажуть, що вони обрали неправильну спеціальність і взагалі вони пішли не туди, – наголосила Ганна Новосад.

Щоб вплинути на ситуацію, «Освітній Хаб міста Києва: територія нових можливостей для кожного» запустив Всеукраїнську програму профорієнтації школярів «Обери професію – забезпеч майбутнє».

Відтепер фахівці з профорієнтації проводитимуть практичні тренінги у школах для старшокласників, під час яких навчатимуть майбутніх студентів, як визначити професію своєї мрії, допоможуть у виборі освітнього закладу, а також розкажуть про професії майбутнього.

Це не просто формальні уроки, на яких дітям лише надають інформацію. Фахівці з провідних компаній розробили практичний тренінг для школярів, які опанують реальні навички, адже всі батьки хочуть, щоб їхні діти були успішними і якомога швидше знайшли себе у цьому житті. До нас вже надійшло понад сто заявок на проведення таких тренінгів у школах, а це означає, що цей проєкт є наразі актуальним для школярів. Ми вдячні керівництву шкіл за активну позицію в цьому питанні, адже дуже важливо спільними зусиллями надати дітям можливість реалізувати себе в Україні, – зазначила Марія Богуслав, директорка «Освітнього Хабу міста Києва».

Перший тренінг успішно відбувся в столичній школі № 219, під час якого урочисто відкрили мурал, присвячений Освітньому Хабу. Подібні зображення невдовзі прикрасять стіни й інших освітніх закладів столиці.  Вас також можуть зацікавити такі матеріали:

20% першокурсників впевнені, що помилились з вибором спеціальності

Джерело: Педагогічна преса

Фотоматеріали взяті з сайту Педагогічна преса.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!
До ЗНО з БІОЛОГІЇ залишилося:
0
4
міс.
1
8
дн.
1
2
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!