Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Ефективність навчального процесу. «Живі» уроки
»
Взяти участь Всі події
Статті
1525
26 січня 2021 о 19:00
pdf Роздрукувати

Дистанційне навчання: як ставляться педагоги до нової онлайн-реальності

Перехід на дистанційне навчання – це не тільки про зміну формату, це про зміну епох. У надзвичайно короткі терміни усі учасники освітнього процесу, й насамперед вчителі, були змушені адаптуватися до нових умов роботи. Впровадження дистанційного формату не минулося без труднощів.

Вчителі зазначають, що підготовка до кожного дистанційного заняття потребує набагато більше часу і сил ніж проведення звичайного уроку у школі.

Значна частина педагогів ділиться у соцмережах власним досвідом організації онлайн-освіти, й не завжди цей досвід можна назвати позитивним. Традиційні уроки за партами перетворилися на проблемний відеозв'язок, який працює зі збоями, а спілкування з учнями – на нескінченні повідомлення у месенджерах.


«Всеосвіта» підготувала 8 запитань, аби краще розібратися у цій темі й підготувати матеріал з актуальними статистичними даними у цьому питанні 👇

Долучайтеся до нашого опитування, діліться власними думками, залишайте коментарі й вже наступного тижня ми дізнаємося, що думає наша спільнота з приводу такого навчання.

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.