Статті
1172
26 січня 19:00

Дистанційне навчання: як ставляться педагоги до нової онлайн-реальності

Перехід на дистанційне навчання – це не тільки про зміну формату, це про зміну епох. У надзвичайно короткі терміни усі учасники освітнього процесу, й насамперед вчителі, були змушені адаптуватися до нових умов роботи. Впровадження дистанційного формату не минулося без труднощів.

Вчителі зазначають, що підготовка до кожного дистанційного заняття потребує набагато більше часу і сил ніж проведення звичайного уроку у школі.

Значна частина педагогів ділиться у соцмережах власним досвідом організації онлайн-освіти, й не завжди цей досвід можна назвати позитивним. Традиційні уроки за партами перетворилися на проблемний відеозв'язок, який працює зі збоями, а спілкування з учнями – на нескінченні повідомлення у месенджерах.


«Всеосвіта» підготувала 8 запитань, аби краще розібратися у цій темі й підготувати матеріал з актуальними статистичними даними у цьому питанні 👇

Долучайтеся до нашого опитування, діліться власними думками, залишайте коментарі й вже наступного тижня ми дізнаємося, що думає наша спільнота з приводу такого навчання.

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Сподобався матеріал? Поділіться та залишете коментар!

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Сертифікат від «Всеосвіти» відповідає п. 13 постанови КМУ від 21 серпня 2019 року № 800 (із змінами і доповненнями, внесеними постановою КМУ від 27 грудня 2019 року № 1133)

Обрати Курс або Вебінар.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.


Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!