Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Використання електронних освітніх інструментів у процесі інтерактивного навчання: дошка Jamboard
»
Взяти участь Всі події

Динамічні QR-коди від «Всеосвіти»: легко ділитися, просто редагувати

Новий зручний інструмент для вчителів. Детальна інструкція та особливості користування.

Щодня вчитель знаходить у Всесвітній мережі безліч корисних матеріалів, якими необхідно поділитися з учнями. Але посилання зазвичай настільки величезні й незручні, що легко губляться у чатах та лякають учнів своїми безкінечними розмірами.

«Скорочувач посилань та генератор динамічних QR-кодів» від «Всеосвіти» – це простий та легкий у користуванні інструмент, який допоможе швидко поділитися будь-якою інформацією чи запросити до проведення конференції.

 ♦ Саме динамічність є основною перевагою наших QR-кодів  

Що це означає?

Динамічний QR-код, також відомий як «живий код QR», відрізняється тим, що після його створення можна редагувати інформацію, на яку веде закодоване посилання – без втручання в сам код. Після сканування динамічний код перенаправляє вас на сервер, а він, своєю чергою – на сторінку з інформацією.

Чому варто користуватися цим інструментом?

  1. Зміст QR-коду можна легко редагувати після генерування, а посилання залишати незмінним. Для цього достатньо оновити QR-код.
  2. Вчитель може самостійно придумувати (і змінювати) заголовок та створювати власне посилання.
  3. У налаштуваннях легко змінити зовнішній вигляд QR-коду, його колір, а також додати логотип.  
  4. Усі посилання можна захистити паролем. У такому разі доступ до посилання отримають лише ті учні, які матимуть цей пароль.
  5. Щоб довго не шукати необхідне посилання, його можна закріпити вгорі розділу.

 Детальна інструкція:

«Скорочувач посилань та генератор динамічних QR-кодів» знаходиться в Особистому кабінеті користувача (у блоці «Інструменти вчителя»), а також за посиланням: https://vseosvita.ua/qr.

Крок 1. Скопіюйте посилання на необхідну вам інформацію та додайте його у відповідне поле на головній сторінці розділу. Потім натисніть кнопку «Згенерувати QR».

Крок 2. Ви можете поділитися скороченим посиланням з учнями, чи завантажити QR-код та роздати його.

 ♦  У відповідному полі можна вписати свій заголовок і/або створити власне посилання.

 ♦  Доступні два пакети послуг: Безкоштовний і Професійний. У Безкоштовному пакеті послуг надані можливості, які повністю задовольняють потреби учнів та вчителів. За бажанням, ви можете захистити посилання встановленим паролем.

Крок 3. Щоб ваш QR-код виглядав унікально, оберіть колір, форму та додайте логотип.

 Увага Зміст QR-коду можна змінювати у будь-який момент. Наприклад, вам потрібно, щоб учні потрапили на сторінку конкурсу, а не онлайн-курсу. Для цього скопіюйте посилання на конкурс, додайте його у відповідне поле замість попереднього посилання та натисніть кнопку «Оновити зміст QR». Генерувати новий QR-код не потрібно.

Для зчитування QR-кодів з телефона, завантажте програму з додатків Google Play або Apple Store.

Якщо ви маєте якісь зауваги чи побажання, залишайте їх на Сторінці обговорення, і ми обов’язково відреагуємо. Нам надзвичайно важлива ваша думка!


Генеруйте свій QR-код легко і швидко. До прикладу, ось так виглядає посилання на розробку “Сендвіч-історія”:

https://vse.ee/cua

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.