Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

ДСНС запрошує переглянути відеоурок з мінної безпеки

Рятувальники проводять цікаві заходи для школярів із використанням наочних методичних матеріалів, розроблених фахівцями UNICEF і ДСНС.

В умовах повномасштабної війни ДСНС і UNICEF проводять спільну кампанію та розробляють продукти, що допомагають дітям розуміти всю небезпеку від вибухонебезпечних предметів, навчитись їх розпізнавати та правильно діяти.

Про це повідомляє ДСНС.

Вагомою підтримкою для роботи з дітьми є наочні методичні матеріали, розроблені Міжнародним дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) спільно з ДСНС України, які рятувальники застосовують під час проведення уроків безпеки в закладах освіти та при проведенні різноманітних заходів для дітей, — йдеться у повідомленні.

Працівники ГУ ДСНС проводять низки заходів для школярів із використанням методичних матеріалів UNICEF, проводять уроки безпеки, цікаві екскурсії виставкою пожежно-рятувальної служби.

Рятувальники наголошують школярам на чіткому виконанні вказівки батьків і педагогів щодо дій під час повітряної тривоги. Також рятувальники наголосили, що слід чітко засвоїти правило — нічого не чіпати на вулиці, у транспорті, будь-де поза власною оселею, адже вибухівку можуть замаскувати під цілком невинні речі — іграшки, гаманці тощо.

Цікаві розмальовки, розвиваючі ігри, наліпки та лабіринти, розроблені фахівцями UNICEF і ДСНС, не залишили байдужим жодну дитину і школярі пообіцяли детально опрацювати всі подаровані їм методичні матеріали, — розповіли рятувальники.

Згідно з даними ДСНС, на сьогодні російськими загарбниками заміновано понад 30 млн га території України.

Зокрема, окупанти використовують озброєння, від якого доволі часто страждають діти. Наприклад, ПФМ-1, або, як її називають, «пелюстка» — заборонена міжнародними конвенціями міна, яка викидає касети на дальні відстані. Вона має яскравий колір, тож діти сприймають її за іграшку і намагаються підняти, — інформують рятувальники.

Фахівці ДСНС запрошують учнів 5–9 класів на віддалений відеоурок «Обережно: міни», який розроблено спільно з фахівцями ДСНС для того, щоб поінформувати школярів про ризики, пов’язані з надзвичайними ситуаціями та вибуховими предметами.

Із цього уроку школярі дізнаються, що таке вибухонебезпечні предмети (ВНП), яких видів вони бувають. Діти зможуть розпізнати ВНП і зрозуміти алгоритм дій у разі їхнього виявлення.

Записатися на дистанційний відеоурок можна за посиланням.

Нагадаємо, москва знову маніакально розмахує ядерною дубиною: американські експерти не виключають, що росія може здійснити демонстраційний вибух атомної бомби або нанести ядерний удар по території України. «Всеосвіта» підготувала поради, як діяти у випадку найгіршого розвитку ситуації.

Фотоматеріали: ДСНС

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.