Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Зараз в ефірі:
Вебінар:
«
Творчі методики як сучасний інструмент вихователя: розвиваємо soft skills дітей дошкільного віку засобами конструювання
»
Взяти участь Всі події
2 березня 2020 о 19:16

Дошкільне онлайн-навчання: за чи проти?

Дошкільне онлайн-навчання впровадили, аби забезпечити доступ для сільських, малозабезпечених сімей

Покращення доступу до якіснішого дошкільного навчання — це крок у правильному напрямку, але потрібно врахувати найважливіші деталі. Ось чому:

Дошкільнят навчають в ігровому форматі, тому всі ігри мають певний сенс. Під час гри діти розвивають життєво важливі навички, такі як самостійність, міркування та уяву, а також поповнюють словниковий запас. Крім того, у процесі малеча потроху соціалізується.

 

Рух є найважливішим компонентом дошкільної освіти

Діти не повинні сидіти нерухомо перед екраном. Вони вивчають своє тіло та рухи. Важливо не забувати, що деякі з основних етапів навчання – це рухові навички. Тобто дошкільнята завжди із задоволенням виконують короткочасні фізичні вправи, як у перервах між заняттями, так і під час самого процесу навчання. 

Мета фізкультхвилинки у дитячому садку – це бажання підвищити та зберегти розумову активність і працездатність дітей під час занять.

Малюкам потрібно вчитися тримати олівець з ручкою, у вільний час стрибати через перешкоди, грати у м'яча, самостійно вдягатися, аби вийти на вулицю. Наявність правильного рухового контролю має важливе значення для зростання та навчання дітей. Вони не можуть розвинути його, сидячи увесь час за комп'ютером.

Діти повинні бути поруч з однолітками, щоб навчитися ділитися іграшками чи їжею, заводити друзів, спільно працювати та мирно вирішувати конфлікти. Діти також потребують підтримки люблячих, дбайливих вчителів, адже вони є першими наставниками на шляху у доросле життя.

Джерело: https://vse.ee/cgp