Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Простими словами про складне: сучасні методи викладання української мови та літератури
»
Взяти участь Всі події
Новини
2133
2 березня 2020 о 19:16

Дошкільне онлайн-навчання: за чи проти?

Дошкільне онлайн-навчання впровадили, аби забезпечити доступ для сільських, малозабезпечених сімей

Покращення доступу до якіснішого дошкільного навчання — це крок у правильному напрямку, але потрібно врахувати найважливіші деталі. Ось чому:

Дошкільнят навчають в ігровому форматі, тому всі ігри мають певний сенс. Під час гри діти розвивають життєво важливі навички, такі як самостійність, міркування та уяву, а також поповнюють словниковий запас. Крім того, у процесі малеча потроху соціалізується.

 

Рух є найважливішим компонентом дошкільної освіти

Діти не повинні сидіти нерухомо перед екраном. Вони вивчають своє тіло та рухи. Важливо не забувати, що деякі з основних етапів навчання – це рухові навички. Тобто дошкільнята завжди із задоволенням виконують короткочасні фізичні вправи, як у перервах між заняттями, так і під час самого процесу навчання. 

Мета фізкультхвилинки у дитячому садку – це бажання підвищити та зберегти розумову активність і працездатність дітей під час занять.

Малюкам потрібно вчитися тримати олівець з ручкою, у вільний час стрибати через перешкоди, грати у м'яча, самостійно вдягатися, аби вийти на вулицю. Наявність правильного рухового контролю має важливе значення для зростання та навчання дітей. Вони не можуть розвинути його, сидячи увесь час за комп'ютером.

Діти повинні бути поруч з однолітками, щоб навчитися ділитися іграшками чи їжею, заводити друзів, спільно працювати та мирно вирішувати конфлікти. Діти також потребують підтримки люблячих, дбайливих вчителів, адже вони є першими наставниками на шляху у доросле життя.

Джерело: https://vse.ee/cgp

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.