Новини
2105
2 березня 19:16

Діти в небезпеці: у чому чи у кому криється причина дитячих та підліткових суїцидів

В Україні наскільки почастішали випадки суїцидів серед дітей та підлітків, що у суспільстві почали бити тривогу. Занепокоєння додає і той факт, що є підозри на існування «груп смерті», але в поліції та в інших службах таку інформацію спростовують.

  • Що ж коїться серед дітей?

  • Хто винен у трагічних наслідках суїцидів дітей?

  • Що робити батькам, вчителям та самим дітям для убезпечення себе й інших від подібних вчинків?

Щоб отримати відповіді на ці та інші запитання журналісти «Всеосвіти» поспілкувалися з радницею з питань захищеності людини в інтернеті при віцепрем'єрі – Міністрі цифрової трансформації України та засновницею освітнього проєкту #Stop_sexтинг Анастасією Дьяковою.

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Вітаємо зі святом працівникі́в осві́ти

та даруємо 100 грн

кешбеку!

Кешбеком можна оплатити 50% вартості будь-яких цифрових товарів та послуг на порталі «Всеосвіта»

Отримати кешбек можна з 1 до 14 жовтня 24 жовтня та використати протягом всього місяця.