Новини «Всеосвіти»
2210
17 грудня 2019 о 18:00

Cult Food і JuniorZ: додайте позначку програм на сторінці своєї школи

Якщо у вашому закладі впровадженні освітні програми від Євгена Клопотенка та Олександра Педана, встановіть позначку на сторінці школи.

Відтепер на платформі «Всеосвіти» з’явилась можливість встановлювати позначку програми, яка впроваджена у вашому закладі освіти.

Це дозволить бачити іншим користувачам, яка кількість шкіл приєднана до цих програм. Наразі їх є дві: проєкти «Cult Food» – від відомого українського кулінара та шеф-повара Євгена Клопотенка і JuniorZ – з розвитку спорту серед школярів від Олександра Педана.

Як це зробити?

  1. Перейдіть у розділ «Школи» та оберіть заклад освіти, в якому ви працюєте або навчаєтесь: https://vseosvita.ua/group
  2. Щоб змінити інформацію про школу та додати програми, натисніть позначку «Редагувати сторінку» (вгорі, у лівому кутку). На сторінці редагувань ви можете додавати опис, змінювати назву закладу, завантажувати фото та вибирати програму (одну або дві), якщо школа долучилась до них.

  1. Після виконаних дій, натисніть позначку «Зберегти налаштування» та оновіть сторінку із вашим закладом. Інформація про програми буде відеображена відразу, а також на основній сторінці з переліком всіх шкіл.

Сподіваємось, вам сподобаються нововведення на порталі «Всеосвіта»! 

#школи #програми #Олександр_Педан #Євген_Клопотенко 

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Сподобався матеріал? Поділіться та залишете коментар!

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Сертифікат від «Всеосвіти» відповідає п. 13 постанови КМУ від 21 серпня 2019 року № 800 (із змінами і доповненнями, внесеними постановою КМУ від 27 грудня 2019 року № 1133)

Обрати Курс або Вебінар.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.


Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!