Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Сучасні підходи до соціалізації дошкільника
»
Взяти участь Всі події
Новини
6957
21 жовтня 12:59

COVID-вакцинація підлітків: цього тижня в Україні можуть ухвалити відповідне рішення

Про вакцинацію дітей від 5 до 12 років за прикладом інших країн поки що не йдеться. 

В Україні можуть ухвалити рішення про вакцинацію від #COVID-19 дітей віком від 14 років. Про це повідомив голова парламентського комітету з питань здоров'я нації Михайло Радуцький у коментарі РБК-Україна.

На цьому тижні #МОЗ має ухвалити рішення щодо вакцинації підлітків від 14 років. Під час цієї хвилі коронавірусу дуже страшно, адже багато дітей хворіє, загалом – це 15-20%, – зауважив він.

За словами #Радуцького, наразі діти лежать в реанімації, на ШВЛ, і, як він зазначив, їх теж потрібно вакцинувати.

Він наголосив, що Україна дотримується офіційних рекомендацій #ВООЗ, тому про вакцинацію дітей від 5 до 12 років за прикладом інших країн поки що не йдеться. 

Нагадаємо, нещодавно Міністерство охорони здоров’я отримало рекомендацію від Національної технічної групи експертів з питань імунопрофілактики (НТГЕІ) дозволити робити щеплення дітям з 12 років вакциною Pfizer.

Вас також може зацікавити: У яких випадках можна робити COVID-вакцинацію дітям від 12 років: роз'яснення МОЗ

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.