Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні відбувся
Вебінар:
«
Особливості застосування антикорупційного законодавства у сфері освіти
»
Взяти участь Всі події
Новини
1692
1 серпня 2019 о 15:23
pdf Роздрукувати

Читай утричі швидше, навчайся ефективніше!

Українська команда «Readlax» розробила корисний додаток для тренування мозку за допомогою читання.

Ні для кого не секрет, що читання допомагає розвивати мозок та боротися зі стресом. Чи усе ж таки секрет? Команда українських розробників вирішила створити додаток, що допоможе збільшити швидкість читання утричі та прискорить роботу мозку, до того ж зовсім без використання магії поза «Гоґвортсом».

Наша платформа для онлайн-тренування мозку націлена допомогти користувачам швидше отримувати знання, поліпшити швидкість читання з кращим розумінням, – стверджує засновник додатку Олександр Головатий.

 Чому читання таке важливе? 

Світові дослідження демонструють, що регулярне читання тягне за собою цілу низку науково доведених позитивних змін:

  • покращення концентрації;
  • підсилення пам'яті;
  • зниження стресу на 68%;
  • розвиток здібностей до навчання;
  • підвищення емпатії;
  • розширення словникового запасу;
  • збільшення вербального інтелекту;
  • розвиток аналітичних навичок.

Саме тому інтелектуальні тренування, запропоновані командою «Readlax», ґрунтуються на читанні, а регулярні заняття, за словами розробників, допоможуть поступово прискорити роботу мозку.


 Чому так відбувається? 

Читання допомагає залучати одразу декілька частин мозку, завдяки чому кров  починає циркулювати швидше. Внаслідок цього підвищується активність мозку.

У середньому люди читають 120–180 слів на хвилину. Якщо ж розвинути швидкочитання – зможете читати близько 20 книжок на місяць, – запевняють розробники.

Для освоєння швидкочитання важливо регулярно займатися розвитком периферичного зору, концентрації та пам’яті, а це забезпечує неабиякий вплив на мозок. Окрім того, вивчення художніх, наукових текстів чи поезії провокують абсолютно різні інтелектуальні процеси, що дозволяє досягнути рівномірного розумового розвитку.


 Детальніше про додаток 

У «Readlax» користувач проходить тест на визначення поточної швидкості та якості читання. Після цього програма запропонує на вибір розвивальні ігри для мозку або ж читання актуальних новин методом швидкочитання. Можна завантажувати улюблені цікаві книжки, а додаток допомагатиме засвоювати швидкочитання за допомогою кольорових фреймів, що виокремлюватимуть частини тексту, важливі для повноцінного розуміння змісту.

Також розробники пропонують спеціальне розширення для браузера Google Chrome з інтеграцією для Google Books, Scribd і Kindle Cloud Reader.


Про те, як працює додаток можна дізнатись у відео:

Посилання на Readlax: https://www.readlax.com

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.