Новини
688
27 жовтня 12:27

Читання класичної літератури як виправний метод: одеський суд зобов'язав двох злодіїв прочитати твори Шевченка, Твена та Лондона

У суді пояснюють це тим, що література допоможе обвинуваченим краще сформуватися як особистостям.

Малиновський районний суд Одеси змусив злодіїв, які хотіли обікрасти два автомобілі, прочитати твори Марка Твена, Джека Лондона і Тараса Шевченка. Пояснюють це тим, що література допоможе обвинуваченим краще сформуватися як особистостям. Про це йдеться у рішенні суду.

У січні 2021 року хлопці віком 19 та 23 роки пробрался на штрафмайданчик і вкрали з двох автомобілів дві магнітоли, коробку передач та автомобільні динаміки. Однак забрати предмети зловмисники не встигли: їх помітила охорона, тому рюкзак з украденим довелося покинути. Пізніше один з обвинувачених повернувся на штрафмайданчик, щоб усе-таки забрати рюкзак, де були його документи, але його затримала поліція. Зрештою зловмисники визнали свою провину. За їхніми свідченнями, приводом для злочину стала потреба у грошах – старший із обвинвачуваних працював на будівництві і не отримав тижневу зарплатню.

Хоча обвинувачені уже повнолітні, проте суд вирішив, що «за своїм розвитком вони ще діти». Це пояснюється їхньою примітивною мовою з малим словниковим запасом і недбалістю під час крадіжки (наприклад, вони мали при собі власні документи). Також з'ясувалося, що обвинувачені майже нічого не читають і зовсім не пам'ятають шкільної літератури. Суд визнав молодиків винними у крадіжці, й вони отримали 3 роки в’язниці умовно з іспитовим терміном на один рік.

! За цей час хлопці повинні прочитати «Пригоди Тома Соєра» та «Пригоди Гекльберрі Фінна» Марка Твена, «Біле Ікло» Джека Лондона та вірш Тараса Шевченка «Минають дні, минають ночі».

Вас може зацікавити: Працювали очно попри заборону: у Львові оштрафували директорку гімназії через недостатню кількість вакцинованих працівників

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.