Новини
2162
5 травня 18:30

Чи зміниться пороговий бал ЗНО – освітній комітет ВРУ надав роз'яснення

Експерти, які встановлюють пороговий бал, беруть до уваги той факт, що навчальний рік відбувався в незвичному режимі, діти відвідували школи епізодично.

В Україні можуть знизити пороговий бал ЗНО. Про це заявив заступник голови комітету Верховної ради з питань освіти Сергій Колебошин.

Пороговий бал може бути різним, але яким саме – встановлює відповідна  група експертів, які тестують завдання ЗНО. Безумовно, експерти, які встановлюють пороговий бал, беруть до уваги і той факт, що навчальний рік відбувався в незвичному режимі, діти відвідували школи епізодично,  – пояснив Колебошин.

Він зазначив, що  пороговий бал по окремих предметах може бути трохи нижче аналогічного балу за попередні роки.

Ми всі прекрасно розуміємо, що дистанційне навчання навряд чи підвищить рівень знань дітей, але іншого виходу в нас наразі немає. Освіту треба отримувати будь-яким чином, навіть коли закриті школи, – сказав чиновник.

Також Сергій Колебошин додав, що кожного року завдання переглядають, додають завдання з тих розділів, яких давно не було, тобто гармонізують сам тест, тому корелюється його складність.

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Читайте також: