Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні відбувся
Вебінар:
«
Ефективність навчального процесу. «Живі» уроки
»
Взяти участь Всі події
Новини
2953
4 вересня 2020 об 11:58
pdf Роздрукувати

Чи страхуватимуть вчителів та дітей від коронавірусу – розповів Сергій Шкарлет

Між страховими компаніями та МОН наразі тримають перемовини.

Сергій Шкарлет сподівається, що незабаром між МОН та страховими компаніями буде підписано меморандум про страхування вчителів-пенсіонерів, які працюють. Так як вони входять до групи ризику у період пандемії нового коронавірусу COVID-19. 

Про це він повідомив 3 вересня в ефірі суспільно-політичного ток-шоу "Право на владу".

На обговорення також  подано запит про страхування дітей.

До Міністерства освіти, до Кабміну є пропозиція з групи першої сімки страхових компаній України щодо можливості підписання меморандуму з Міністерством освіти та науки, стосовно певних програм страхування не тільки пенсіонерів, а й дітей. Нині триває діалог у цьому напрямку, — зазначив Шкарлет.

Меморандум співпраці, який найближчим часом підпишуть, за словами Шкарлет , буде корисний як вчителям, так і державі, він, певною мірою, моделюватиме ситуацію захисту.

Нагадаємо, по всій Україні налічується 70 тисяч вчителів -пенсіонерів.

Вас також може зацікавити: Школи перевірятимуть на дотримання протиепідемічних заходів – Денис Шмигаль

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.