Чи стане Шкарлет очільником МОН? Рада планує ухвалити рішення

973
11 грудня 2020 о 18:17
Сергія Шкарлета призначено т.в.о. міністра освіти і науки 25 червня 2020 року. 

Верховна Рада наступного тижня планує призначити очільників Міністра освіти і науки та Міністерства енергетики. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на коментар замглави фракції «Слуга народу» Євгенії Кравчук.

Ми на початку наступного тижня розглядатимемо на фракції зокрема й кадрові питання. Може бути навіть кілька засідань фракції, бо насичений порядок денний. Насамперед йдеться про призначення повноцінних міністрів у ті міністерства, де зараз є виконуючі обов’язки (тобто Міносвіти та Міненергетики), – розповіла Кравчук.

Вона зазначила, що кілька тижнів тому ВР ухвалила закон, що суттєво звузив повноваження виконуючих обов’язків міністрів. Саме тому необхідно якнайшвидше призначити повноцінних міністрів.

Це необхідно для того, аби відновити нормальну роботу Міністерства освіти й науки та Міненергетики. Я так розумію, що т.в.о. будуть претендувати на ці посади, але треба дочекатися засідання фракції, щоб зрозуміти – чи це кілька кандидатів, чи один кандидат, – наголосила Кравчук.

Водночас народний депутат Ярослав Железняк у своєму телеграм-каналі написав про те, що головним кандидатом на посаду міністра освіти є Сергій Шкарлет. Цю інформацію у коментарі РБК-Україна підтвердив замглави комітету з організації держвлади Олександр Качура:

Наступного тижня може бути призначення декількох міністрів. Йдеться, наприклад, про ймовірне призначення міністра освіти. Т.в.о. Шкарлета можливо буде призначено міністром, тому що він уже отримав більше довіри від депутатів за період своєї діяльності, можливо його будуть призначати.

Нагадаємо, що Сергія Шкарлета призначено т.в.о. міністра освіти і науки 25 червня 2020 року. 


Вас також можуть зацікавити такі матеріали:

Під час локдауну школи можуть працювати дистанційно, – Сергій Шкарлет

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Сподобався матеріал? Поділіться та залишете коментар!

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Сертифікат від «Всеосвіти» відповідає п. 13 постанови КМУ від 21 серпня 2019 року № 800 (із змінами і доповненнями, внесеними постановою КМУ від 27 грудня 2019 року № 1133)

Обрати Курс або Вебінар.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.


Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!

Всеосвіті 3 роки!

Святкуємо гучно та з подарунками!

+ 10 подарункових боксів з фірмовими товарами від «Всеосвіти»!

+ 10 подарункових боксів з фірмовими товарами від «Всеосвіти»!

до розіграшу подарунків залишилось
00
00
00
00