Новини
15845
26 березня 14:47

Чи складатимуть учні 11-х класів ДПА у формі ЗНО: роз'яснення Сергія Шкарлета

МОН звернулося до Президента України з ініціативою запровадити законопроєкт для впорядкування питань проходження учнем 11 класу ДПА у формі ЗНО.

Через погіршення епідемічної ситуації в країні, проведення державної підсумкової атестації для учнів 4-х та 9-х класів вирішили скасувати, проте учні 11 класу ДПА у формі ЗНО складатимуть. Про це повідомив Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет під час брифінгу «100 днів роботи на посаді Міністра освіти і науки України».

Законодавством визначено норму про обов'язкове проходження ДПА для учнів 11 класу у формі ЗНО, – підкреслив Шкарлет.

За словами очільника МОНу, законом встановлено, що #ДПА має здійснюватися у формі зовнішнього незалежного оцінювання, окрім деяких випадків, визначених законодавством:

Це означає, що наказом Міносвіти питання про ДПА для учнів 11 класу вирішити неможливо, може бути виключно ухвалений відповідний закон.

Сергій Шкарлет додав, що #МОН звернулося до Президента України з ініціативою запровадити законопроєкт для впорядкування питань проходження учнем 11 класу ДПА у формі ЗНО.

Нагадаємо, раніше Міністр освіти і науки наголошував, що державну підсумкову атестацію для 4-х і 9-х класів скасували для того, щоб всі діти були у рівних умовах. 

Вас також може зацікавити такий матеріал: За ширмою яскравої рекламної кампанії НУШ ховалося купа недоробленої програмної роботи: Сергій Шкарлет

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Читайте також: