Чорна п'ятниця: день найнижчих цін на «Всеосвіті»

Наближається найзнижковіший день у цьому році. Єдиний день, коли можна закупитися по повній з шаленою вигодою. Вже за лічені дні, 27 листопада – Чорна п'ятниця (Black Friday) 2020.

На вас очікують по чорному низькі ціни. У цей день ви можете купити абсолютно все на порталі «Всеосвіти» з вигодою -30%.

Ціни по собівартості й нижче, безліміт на кількість товарів в одному чеку та дуже багато подарунків 🎁. Усе це буде в чорну п'ятницю – 27 листопада.

Що варто знати, аби у цей день купувати на «Всеосвіті» з максимальною вигодою:

  1. Покупки на «Всеосвіті» поділяються на дві категорії: електронні товари та брендовані товари з магазину.

  2. Користувачі мають додаткові бонуси, які у жодному разі не анулюються, а навпаки, додаються: кешбек та персональна знижка, як учасника клубу «Всеосвіта».

Якщо ви відкладете будь-які покупки й оплати до п'ятниці, то:

  • Отримаєте знижку повністю на все -30%.

  • При замовленні електронних товарів (оплата курсів, вебінарів та конференцій з підвищення кваліфікації тощо) додатково до чорноп'ятничної знижки можете використати кешбек, а це додатково ще -50%.

  • При замовленні двох і більше товарів отримаєте у ПОДАРУНОК брендовані суперручки «Майстер педагогіки» та «Люблю своїх учнів», простий олівець «Змінюй. Створюй. Осучаснюй» або браслет «Люблю своїх учнів».

  • Кожен чек на загальну суму 1000 грн і більше = унікальний лімітований товар – чашка «Знання – моя сила» у ПОДАРУНОК.

Як це працює:

  • Товари з магазину: якщо ви купите два товари загальною вартістю 500 грн, то заплатите 350 грн + отримаєте у подарунок брендову ручку "Майстер педагогіки".

  • Електронні товари з порталу: якщо ви заплануєте участь у вебінарі й замовите сертифікат про підвищення кваліфікації, то замість 70 грн заплатите 49 грн. Віднімаємо 50% кешбеку – платимо 25 грн, а з персональною знижкою учасника клубу «Всеосвіта» – 20 грн.

  • Будь-які електронні товари та товари з магазину: якщо у загальному чеку вийде сума 1000 грн і більше, то ви отримаєте в подарунок лімітований брендовий товар – чашку «Знання – моя сила». А якщо серед усіх замовлених товарів буде два і більше з магазину (не враховуючи електронні товари), то до чашки ще й отримаєте ручки або браслет. Увага!!! Це на кожну тисячу. Тому уявіть кількість подарунків, якщо чек складатиме 2000 грн, 3000 грн і більше.

ПІДКАЗКА: Ви можете разом із друзями, рідними чи колегами оформити одне замовлення на всіх (одним чеком) та отримати купу подарунків.

Отримуйте задоволення від шопінгу!!! Чорна п'ятниця наближається дуже швидко!!!

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.