Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Артзаняття як засіб самовираження
»
Взяти участь Всі події
Новини
740
19 січня 17:17

Через поширення COVID-19 школи у деяких регіонах України переводять на дистанційку

З початку року школярі деяких міст не можуть повноцінно долучитися до освітнього процесу через поширення коронавірусної інфекції.

У Чернівцях дві школи перейшли на дистанційне навчання через захворюваність на COVID-19 та ГРВІ. Майже у 200 учнів виявили коронавірус.

Про це розповіла начальниця відділу середньої освіти міського управління Олена Кузьміна. За її словами, дистанційне навчання запроваджене у ліцеях №5 і 14. Також в онлайн-форматі навчаються учні 5-11 класів у ліцеї №18.

Коли школи вийшли з канікул, 10 січня, то на самоізоляції був лише один клас. А за тиждень – стало 48. Тобто захворюваність на коронавірус стрімко зростає, – сказала Кузьміна.

Станом на 19 січня 2022 року учні 78 класів навчаються дистанційно. Також зростає кількість хворих на ГРВІ, зокрема інфікування виявили у понад 50 вчителів і восьми техпрацівників.

А на Сумщині через зростання захворюваності дітей на COVID-19 в онлайн-режим перейшли 17 шкіл. Про це повідомила директорка Департаменту освіти й науки Сумської ОДА Вікторія Гробова.

За її словами, всього в області на ранок 19 січня захворіли 215 учнів і студентів, а також 160 вчителів.

Нагадаємо, якщо у школі половина класів перебуває на самоізоляції, то весь заклад переходить на дистанційне навчання.

Вас також можуть зацікавити такі матеріали: Попри хвилю «замінувань» в Україні, головне – зберігати спокій

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.