Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Ситуація успіху: основні поняття, сутність, технологічні аспекти, інклюзивна практика
»
Взяти участь Всі події
Новини
970
24 липня 2019 о 15:15

«Червоний» університет відремонтують до нового навчального року

Студентів та викладачів головний виш країни зустріне оновленим і яскравішим.

Фасад головного корпусу Київського національного університету імені Тараса Шевченка наразі ремонтується, його ретельно оновлюють до початку 2019-2020 нового навчального року. Будівельники  планують до 1 вересня зробити зовнішний вигляд величної споруди більш акуратною.

У приймальні  головного корпусу університету повідомили, що тривають роботи зі зняття пошкодженої штукатурки. Частина корпусу будівлі вже перефарбована, і візуально помітно, що новий відтінок червоного буде більш яскравим, ніж був дотепер.

Посилання на 24 канал: https://24tv.ua/

Для довідки:

Корпус червоного кольору – головна і найстаріша будівля Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Збудований у стилі класицизму у 1837-1843 роках за проєктом італійського архітектора Вінченцо Беретті. Розташований на вулиці Володимирській у Києві. У перші роки після будівництва зовнішні стіни корпусу були білими, зазначено у Вікіпедії. Питання про кольор будівлі порушив В. Беретті в 1842 році.

Можна буде пофарбувати стіни жовтою фарбою, а карнизи і пояски білою, як зазвичай формують всі будови в місті, або ж таким чином під колір вапна, я ж зі свого боку вважав би за доцільне пофарбувати весь простір від цоколя до підколон під граніт бризками, а решту не виділяючи ні поясків, ні карнизів, під колір вапна, так щоб вся будівля здавалася зробленою з одного каменю, – писав архітектор.

Але його бажання не здійснилося, і будинок Київського університету було пофарбовано в коричнувато-червоний. З тих пір важко уявити головний корпус інакшим: червоний став невід'ємним кольором не тільки будівлі, але й почав асоціюватися з усім Київським університетом.

Посилання на Вікіпедію: https://uk.wikipedia.org/wiki

 У матеріалі використані фото з сайту 24tv, а також ілюстрація з Вікіпедії.

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.