Був молодим, а став середнім: прийнято за основу законопроєкт про офіційне зниження віку молоді

Народні обранці пропонують знизити офіційний вік молоді в Україні до 29 років.

Верховна Рада України прийняла за основу у першому читанні законопроєкт №3718 про основні засади молодіжної політики. Цей документ пропонує зниження офіційного віку молоді в Україні до 29 років.

У пояснювальній записці підкреслюється, що підхід до визначення поняття "молодь" в Україні не збігається з підходом ООН, відповідно до якого молоддю вважають людей віком 15-24 роки. У Стратегії Європейського союзу вікові рамки встановлені на рівні 13-30 років, — пишеться на "РБК Україна".

Наукова спільнота відреагувала на такі зміни, назвавши їх не допустимими:

У всьому світі зрушують рамки вікових категорій до гори, а не вниз. Наприклад, нещодавно ВОЗ офіційно затвердила таку класифікацію: 25-44 — молодий вік, 44-60 — середній вік, 60-75 — похилий вік, 75-90 — пристарілий вік, після 90 — довгожителі, — пише на своїй сторінці фейсбук Семен Єсилевський, вчений біо-фізик, спеціаліст по молекулярній динаміці.

Крім того, цей закон пропонує створити Нацраду з питань молоді при Кабінеті міністрів, передбачає розширення мережі молодіжних центрів та запровадження молодіжних працівників на місцях для ефективної молодіжної роботи. Також створюється Український молодіжний фонд, який видаватиме гранти на підтримку ідей, ініціатив та проєктів молоді.


Вам також може бути цікаво: Все для дітей: вчитель використовує 3 телефони, 2 планшети і 2 ноутбуки, а уроки проводить навіть у метро.

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!