Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні відбувся
Вебінар:
«
Особливості застосування антикорупційного законодавства у сфері освіти
»
Взяти участь Всі події
Новини
3582
22 липня 2020 о 14:10
pdf Роздрукувати

Був молодим, а став середнім: прийнято за основу законопроєкт про офіційне зниження віку молоді

Народні обранці пропонують знизити офіційний вік молоді в Україні до 29 років.

Верховна Рада України прийняла за основу у першому читанні законопроєкт №3718 про основні засади молодіжної політики. Цей документ пропонує зниження офіційного віку молоді в Україні до 29 років.

У пояснювальній записці підкреслюється, що підхід до визначення поняття "молодь" в Україні не збігається з підходом ООН, відповідно до якого молоддю вважають людей віком 15-24 роки. У Стратегії Європейського союзу вікові рамки встановлені на рівні 13-30 років, — пишеться на "РБК Україна".

Наукова спільнота відреагувала на такі зміни, назвавши їх не допустимими:

У всьому світі зрушують рамки вікових категорій до гори, а не вниз. Наприклад, нещодавно ВОЗ офіційно затвердила таку класифікацію: 25-44 — молодий вік, 44-60 — середній вік, 60-75 — похилий вік, 75-90 — пристарілий вік, після 90 — довгожителі, — пише на своїй сторінці фейсбук Семен Єсилевський, вчений біо-фізик, спеціаліст по молекулярній динаміці.

Крім того, цей закон пропонує створити Нацраду з питань молоді при Кабінеті міністрів, передбачає розширення мережі молодіжних центрів та запровадження молодіжних працівників на місцях для ефективної молодіжної роботи. Також створюється Український молодіжний фонд, який видаватиме гранти на підтримку ідей, ініціатив та проєктів молоді.


Вам також може бути цікаво: Все для дітей: вчитель використовує 3 телефони, 2 планшети і 2 ноутбуки, а уроки проводить навіть у метро.

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.