Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 16:00
Вебінар:
«
Нестандартний підхід до формувального оцінювання: досвід, інструментарій, новації
»
Взяти участь Всі події
Новини
175
30 квітня 2020 о 21:23
pdf Роздрукувати

Біологія у формі репу: новий формат дистанційної роботи від української вчительки

Наукові терміни педагогиня римує під музику, потім знімає на смартфон і самостійно монтує відео.

Відтоді, як розпочався карантин, у вчителів, здається, з’явилося вдвічі більше роботи. І якщо у класі легше утримувати увагу дітей – адже це живе, контактне спілкування – то в Інтернеті все набагато складніше. Не кажучи вже про те, що суто лекційний виклад матеріалу в онлайні приречений на поразку: учні дуже швидко втрачають концентрацію і більш у частину інформації відповідно не запам’ятовують.   

Та Україна не без талановитих людей. Вчителька з села Яковлівка Харківської області Ольга Халепа вирішила записати дистанційний урок з біології для 6-го класу у формі… репу. Наукові терміни вона римує під музику, потім знімає на смартфон і самостійно монтує відео.

Я думаю, такі відеоролики веселі, вони наче є мотивацією... І у такий спосіб вони захоплюють дітей. В ігровій пісенній формі можна подати учням інформацію тоді, коли їм важко її сприймати, – пояснює пані Халепа.

Вчителька викладає біологію та природознавство для учнів 5-8 класів Яковлівського ліцею. На своєму YouTube-каналі вона розмістила вже 7 роликів, і деякі з них змогли набрати понад 5 тисяч переглядів. Створення одного такого відеоуроку займає близько восьми годин.

Та, попри інтерактивні елементи заняття, читання параграфів Ольга Халепа не скасовувала:

Щодо результативності можу сказати, що я її бачу. Адже діти висилають мені свої роботи, які вони виконують згідно з моїми реп-уроками – це різноманітні скорочені схеми-таблиці. Я бачу, що учні мене розуміють і необхідний матеріал засвоюють. А що мені ще треба для задоволення як вчителю біології?

Вчителька ще не отримувала у відповідь домашні завдання у формі репу, але запевняє, що до цього готова.

Джерело: https://vse.ee/dlj

Фотоматеріали взяті з сайту Суспільне Новини.


Вас також можуть зацікавити такі матеріали:

Понад 450 тис. підписників і любов учнів: вчитель фізики з Одеси отримав срібну кнопку YouTube

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.