Автор петиції про заборону дистанційного навчання хоче заборонити військовий збір та інтернет 5G

Будьте обережними та уважно переглядайте документи, під якими хочете залишити свій підпис.

Нещодавно «Всеосвіта» опублікувала новину про те, що дві електронні петиції, зареєстровані на сайті офіційного інтернет-представництва Президента України, закликають заборонити дистанційну освіту. Водночас, одна з петицій№ 22/096970 – набрала понад 40 000 голосів. Повна назва звучить так: «Скасувати і заборонити дистанційну освіту масового характеру! Вона є неякісною! Результат буде невтішним для наступних поколінь українців! Повна деградація освіти! В результаті виросте суспільство споживачів і рабів!».

Просимо заборонити на законодавчому рівні масову дистанційну освіту на території України, адже вона має руйнівний характер для розвитку кожного маленького громадянина в цілому!

Дистанційна освіта прийнятна лише індивідуально і за вибором кожного окремого учня. Якщо держава підтримає цей режим дистанційної освіти, то в результаті у нас у країні виростуть тільки споживачі та раби!

Дистанційна освіта в масовому характері не несе нічого нового і розвивального для всіх дітей! Всі діти повинні бути рівні! І мати право на якісну і безоплатну освіту на території України!

Дистанційна освіта руйнує все, що раніше було збудовано і сформовано у дитини для її гармонійного розвитку! Заборонити масову і дистанційну освіту! - йдеться у тексті документа.

Петицію створила Старовойтова Євгенія Сергіївна. Її авторству належать ще два електронних документи.

У першій петиції № 22/096968 порушується тема скасування обов’язкового воєнного збору, який стягується із зарплат українських громадян:

Скасувати обов'язковий військовий збір, який примусово стягується державою із заробітних плат українських громадян! Громадяни України проти війни! Поки стягується військовий збір – триватиме війна на Донбасі! Скасувати та заборонити законом військові збори назавжди! Слов'яни – мирний народ!

Друга петиція № 22/095926 закликає заборонити підключення 5G-Інтернету на території України:

Заборонити встановлення і підключення 5G Інтернету на території України! І тим самим заборонити проводити експерименти над громадянами України, адже встановлення 5G Інтернету спричинить його випромінювання, і людські органи перегріватимуться у понад 100 раз ніж дозволено міжнародними документами безпеки! Результат встановлення 5G – це рак! Пухлина! Смерть! А на дітей випромінювання впливає сильніше у кілька разів!

Проаналізувавши ці три петиції, ми помітили спільні риси, які вказують на те, що автор може бути маніпулятором або фейком:

  1. Петиції написані виключно російською мовою

  2. Текст петицій поданий капслоком з величезною кількістю знаків оклику.

  3. Позиції, викладені у петиціях, повноцінно не аргументовані та не містять відповідних фактів.

  4. Вирази, які фігурують у тексті петицій, викликають сумніви щодо змісту документа та позиції самого автора.  

Будьте обережними та уважно переглядайте документи, під якими хочете залишити свій підпис!


Щоб навчитись розрізняти правдиву інформацію від фейкової та дізнатись, як не піддаватися маніпуляціям, долучайтесь до перегляду вебінара від спікерки "Всеосвіти" Діани Колодяжної.

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.