Зараз в ефірі:
Вебінар:
«
Ситуація успіху: основні поняття, сутність, технологічні аспекти, інклюзивна практика
»
Взяти участь Всі події
Новини «Всеосвіти»
5945
31 травня 2018 о 12:28

АНОНС: Пальмірська школа - прогресивний навчальний заклад на селі

Щоб дізнатися, як звичайній сільській школі вдається долати перешкоди та досягати значних успіхів, журналісти «Всеосвіти» взяли інтерв'ю в її директора.

Не секрет, що загальноосвітні заклади на селі оповиті масою негативних стереотипів. Звідусіль можна почути впевнені твердження про «незадовільну оснащеність» їхнього навчального середовища, про відставання школярів з села від їхніх міських однолітків та про загальну «неспроможність» сільських шкіл забезпечити своїх учнів гідним рівнем середньої освіти. Проте, все ж на практиці далеко не кожна школа потрапляє під ці узагальнення. Ба більше, деякі сільські заклади освіти цілком здатні втерти носа міським! Адже насправді, рамки можливостей кожної школи залежать лише від того, наскільки педагогічний колектив прагне їх розширити. Підтвердженням цього для нас стало знайомство з директором та вчителями Пальмірської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, яку нам вдалося відвідати в рамках Міжнародного дня світла. 

Ця сільська школа належить до числа найбільш інноваційних навчальних закладів не лише на рівні району, а й на рівні всієї Черкаської області. Завдяки активній проектній діяльності та сприянню місцевої влади, цей загальноосвітній заклад на сьогодні забезпечений сучасними комп’ютерами, планшетами, мультимедійними дошками та навіть 3D-принтером. Крім цього, там вже майже рік функціонує LEGO-клас, а учні школи  успішно беруть участь й перемагають у всеукраїнських конкурсах, олімпіадах та вступають до провідних вишів країни. Вчительський колектив, у свою чергу, активно використовує на своїх уроках хмарні технології та навіть проводить вебінари для інших педагогів.

Щоб дізнатися, як звичайній сільській школі вдається долати перешкоди та досягати таких успіхів, журналісти «Всеосвіти» поспілкувалися з її директором – Лосіцьким Володимиром Миколайовичем.

Він, зокрема, поділився з нами інформацією про проектну діяльність своєї школи, розповів про інновації та ідеї, про проблеми мотивації та саморозвитку вчителів, а також - познайомив із цікавим шкільним життям місцевих учнів!

Цією натхненною історією ми хочемо поділитися і з Вами! Прочитати її Ви зможете вже незабаром, у 1-ому номері глянцевого журналу «Всеосвіта».

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.