і отримати безкоштовне
свідоцтво про публікацію
! В а ж л и в о

Якщо ваша дитина захворіла і не відвідує уроки – повідомте класного керівника: Лілія Гриневич

Батьки повинні доводити до відома про причини відсутності дитини у школі.

Взимку хворих на грип та ГРВІ постійно зростає, тому не дивно, що більшість шкіл закриваються на карантин. За відомостями рутинного епіднагляду лише з 19 до 25 листопада на грип та ГРВІ захворіло 178 352 особи, 69% яких – діти віком до 17 років.

Порівняно з минулим тижнем, (рівень захворюваності зріс на 8,2% і склав 463,3 на 100 000 населення. На території жодної області не зареєстровано перевищення епідемічних порогів, загалом по Україні рівень захворюваності на 10,7% нижче порога.

У нещодавньому відеороз’ясненні Міністерка освіти і науки України Лілія Гриневич пояснила, що батьки зобов’язані повідомляти про причини відсутності дитини в школі:

Якщо це відбувається за сімейних обставин, тоді батьки надають пояснювальну записку, з яких причин дитина не була у школі. Якщо ж дитина захворіла, то обов’язково необхідно буде принести довідку про те, що дитина вже здорова і може відвідувати колектив.

Проте, варто знати, якщо ваша дитина впродовж 10 днів поспіль без поважної причини не відвідувала школу, чекайте на візит поліції або служби в справах дітей. Про це йдеться в Постанові №684 від 13.09.2017 року Кабінету Міністрів України.

Важливо знати, що згідно із Законодавством, якщо учень не відвідує школу впродовж 10 днів поспіль без пояснення причини, заклад зобов’язаний повідомити про це в поліцію або в службу в справах дітей, – зазначає Лілія Гриневич. 

Очільниця міносвіти закликає батьків одразу повідомляти класних керівників про причини відсутності дитини.

Тому, якщо ваша дитина захворіла або не відвідує школу з поважних причин, будь ласка, повідомте класного керівника в перший день її відсутності.


Нагадуємо, нещодавно Лілія Гриневич пояснювала, хто саме відповідальний за якість харчування в школі. Батьки мають право ініціювати створення спеціальної комісії для перевірки шкільної їдальні. 

Посилання на НУШ: http://nus.org.ua/

Бажаєте дізнаватись більше цікавого?


Долучайтесь до спільноти