Абетка від «Всеосвіти» – це саме те, що необхідно на уроках української мови для початкових класів!

Завантажуйте безкоштовно та роздруковуйте – і ваш навчальний матеріал готовий!

Шановні вчителі! Ми намагаємося радувати вас цікавими розробками, які допоможуть креативно та корисно провести будь-який урок.

Саме тому «Всеосвіта» підготувала для вас яскраву та надзвичайно колоритну Абетку, створену за особливим, неповторним дизайном. Кожна буква проілюстрована оригінальним малюнком – зображенням тварини, яка так чи інакше пов’язана з багатою фауною України. Насичені кольори привернуть увагу учнів та допоможуть легко і швидко запам’ятати Абетку, а також асоціювати букви з назвами різних тварин. 
Кожна буква зображена як в друкованому, так і в прописному варіанті, а також її можна відокремити і використовувати на уроці як ілюстрацію до матеріалу.

Абетка від «Всеосвіти» – це саме те, що необхідно на уроках української мови для початкових класів! Отримати її дуже просто: завантажуйте та відразу роздруковуйте – і ваш навчальний матеріал готовий! 

Успіху вам у новому навчальному році!

Щоб завантажити абетку перейдіть за посиланням: https://vseosvita.ua/library/sucasna-ukrainska-abetka-rozroblena-studieu-vseosvita-50119.html

Щоб завантажити абетку окремими літерами перейдіть за посиланням: https://vseosvita.ua/library/abetka-okremimi-literami-ce-same-te-so-neobhidno-na-urokah-ukrainskoi-movi-dla-pocatkovih-klasiv-50137.html

Унікальна, яскрава Абетка, розроблена студією «Всеосвіти» за оригінальним дизайном, налічує 33 колоритно проілюстровані літери: а, б, в, г, ґ, д, е, є, ж, з, и, і, ї, й, к, л, м, н, о, п, р, с, т, у, ф, х, ц, ч, ш, щ, ь, ю, я. Кожну з них ви можете роздрукувати у форматі А4 та використовувати під час уроку у вигляді навчального, демонстраційного матеріалу. 

Обирайте необхідний для Вас формат:

– JPG – адаптований під друк календаря звичайного формату (А4);

– PDF – адаптований під широкоформатний друк  календаря у поліграфії (А0,А1,А2,А3,А4...) (Надамо по запиту).

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.