А ви використовуєте дидактичні розробки? - пройдіть опитування

Запрошуємо освітян взяти участь в опитуванні "Всеосвіти", аби зрозуміти як часто вчителі користуються дидактичними розробками.

Звертаємося до вчителів, вихователів, батьків і всіх, хто любить вчитися. Конче потрібна ваша допомога – будь ласка, візьміть участь у короткому опитуванні, аби ми могли дізнатися, чи використовуєте ви в роботі дидактичні розробки.

В опитуванні всього 8 запитань, тож це займе всього 2-3 хвилини.

З якою метою проводиться опитування? 

Його результати допоможуть нам зрозуміти, наскільки часто вчителі користуються дидактичними розробками, чому надають перевагу та що їм найбільше потрібно.  Підсумовуватимемо результати вже сьогодні, під час унікального та довгоочікуваного вебінару Лесі Литвиненко, співзасновниці та креативної директорки порталу “Всеосвіта”.

Тож не забудьте долучитися до прямої трансляції вже сьогодні, 26 березня о 18:00 годині

Під час вебінара Леся Литвиненко презентує унікальні дидактичні розробки, які допоможуть розвивати в дітей творче мислення. Але це ще не все! Серед учасників вебінара буде розіграно декілька чудових методичних розробок. Умови розіграшу будуть оголошені під час вебінару, тож уважно слідкуйте за трансляцією! 

Зареєструватись на вебінар за посиланням: https://vseosvita.ua/webinar/organizacia-navcanna-ta-dozvilla-pid-cas-karantinu-korisni-materiali-na-dopomogu-pedagogu-165.html

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!
До ЗНО з АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ залишилося:
0
2
міс.
0
2
дн.
2
0
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!