Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Використання електронних освітніх інструментів у процесі інтерактивного навчання: дошка Jamboard
»
Взяти участь Всі події
Новини
85
26 березня 2020 о 16:00
pdf Роздрукувати

А ви використовуєте дидактичні розробки? - пройдіть опитування

Запрошуємо освітян взяти участь в опитуванні "Всеосвіти", аби зрозуміти як часто вчителі користуються дидактичними розробками.

Звертаємося до вчителів, вихователів, батьків і всіх, хто любить вчитися. Конче потрібна ваша допомога – будь ласка, візьміть участь у короткому опитуванні, аби ми могли дізнатися, чи використовуєте ви в роботі дидактичні розробки.

В опитуванні всього 8 запитань, тож це займе всього 2-3 хвилини.

З якою метою проводиться опитування? 

Його результати допоможуть нам зрозуміти, наскільки часто вчителі користуються дидактичними розробками, чому надають перевагу та що їм найбільше потрібно.  Підсумовуватимемо результати вже сьогодні, під час унікального та довгоочікуваного вебінару Лесі Литвиненко, співзасновниці та креативної директорки порталу “Всеосвіта”.

Тож не забудьте долучитися до прямої трансляції вже сьогодні, 26 березня о 18:00 годині

Під час вебінара Леся Литвиненко презентує унікальні дидактичні розробки, які допоможуть розвивати в дітей творче мислення. Але це ще не все! Серед учасників вебінара буде розіграно декілька чудових методичних розробок. Умови розіграшу будуть оголошені під час вебінару, тож уважно слідкуйте за трансляцією! 

Зареєструватись на вебінар за посиланням: https://vseosvita.ua/webinar/organizacia-navcanna-ta-dozvilla-pid-cas-karantinu-korisni-materiali-na-dopomogu-pedagogu-165.html

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.