7 натхненних висловів про вчителя

Хочемо показати вам невелику підбірку всесвітньо відомих висловів про вчителів, щоб подарувати трішки хорошого настрою!

Всі ми знаємо, яку важливу роль в житті дитини відіграє вчитель, який став для неї наставником, другом та просвітником. Адже вчитель – це не просто джерело знань, це людина, яка може надихнути та окрилити! Фактор натхнення дійсно дуже важливий у школі. Це життєве підживлення, яке допомагає нам з посмішкою рухатись вперед та здійснювати неможливе. Але присвячуючи всього себе намаганням надихнути учнів, дуже важливо не втратити власне натхнення. Тому ми хочемо показати вам невелику підбірку всесвітньо відомих висловів про вчителів, щоб подарувати трішки хорошого настрою!

1. Учитель – це одна з найбільш багатогранних професій, адже він поєднує в собі дослідника, вченого, письменника, психолога і стратега.

 

2. Ваша робота – дуже важлива. Адже працюючи вчителем, ви завжди впливаєте на чиєсь життя та кожного дня створюєте майбутнє людства.

 

3. Без підготовки можна сміливо готуватися до провалу. Саме вчитель може вплинути на цю підготовку та допомогти дитині впевнено зробити крок в майбутнє.

 

4 . Ваш урок – це більше, ніж просто 45 хвилин. Адже він може бути переданий наступним поколінням. Навчаючи своїх учнів, ви передаєте знання всім, на кого ці діти впливатимуть в майбутньому.

 

5. Вчителі – це теж супер-герої! Які кожного дня можуть робити світ кращим.

 

6. У всіх нас є вчитель, якого ми запам’ятовуємо на все життя. Вчитель, який дав нам шанс зрозуміти і насолодитися предметом. Можливо, ми забуваємо його уроки, але ми ніколи не забудемо про цього вчителя.

 

7. Складні діти в класі – це завжди тяжко. Але ви також впливаєте на формування їхнього характеру та світогляду. Саме в такі моменти, робота вчителя стає по-особливому важливою.

Посилання Canva: https://www.canva.com/uk_ua/

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.