30% надбавка за престижність праці вчителям має стати законом

Профільний комітет ВР підтримує важливий для освітян законопроєкт.

Більше 650 звернень на підтримку проєкту Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про освіту» щодо виплати педагогічним та науково-педагогічним працівникам щомісячної надбавки за престижність педагогічної праці» (реєстр. № 10100 від 27.02.2019) надійшло у квітні – травні нинішнього року у Комітет з питань науки і освіти Верховної Ради України.

Проєкт пропонує законодавчо закріпити виплати щомісячної надбавки за престижність педагогічної праці в розмірі 30 % посадового окладу (ставки заробітної плати) педагогічним та науково-педагогічним працівникам закладів та установ освіти незалежно від їх підпорядкування.

Слова на підтримку законопроєкту висловили члени первинних профспілкових організацій закладів освіти. У свою чергу, Комітет поінформував ЦК Профспілки працівників освіти і науки України про таку підтримку майбутнього закону на місцях.

У цьому ж повідомленні говориться про те, що 15 травня 2019 року на засіданні Комітету з питань науки і освіти ВР було прийнято рішення рекомендувати парламенту прийняти за основу та в цілому проєкт цього закону.

У Комітеті нагадали, що неодноразово зверталися до Голови Верховної Ради України А. Парубія з пропозицією включити цей законопроєкт у перелік документів для першочергового розгляду на порядку денному пленарного засідання Верховної Ради України. 

Посилання на офіційний сайт Профспілки працівників освіти і науки України: https://pon.org.ua

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.