і отримати безкоштовне
свідоцтво про публікацію
! В а ж л и в о
Акція
Вебінарний безліміт
Заощаджуйте понад 5000грн

Замовляйте усі свідоцтва за вебінари (понад 90 вебінарів)

з 12 липня
до 25 липня
199грн
з 26 липня
до 15 серпня
299грн
з 16 серпня
до 31 серпня
399грн
Активуйте «Вебінарний Безліміт» та отримайте
30 днів необмеженого доступу до 90 вебінарів

30% надбавка за престижність праці вчителям має стати законом

Профільний комітет ВР підтримує важливий для освітян законопроєкт.

Більше 650 звернень на підтримку проєкту Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про освіту» щодо виплати педагогічним та науково-педагогічним працівникам щомісячної надбавки за престижність педагогічної праці» (реєстр. № 10100 від 27.02.2019) надійшло у квітні – травні нинішнього року у Комітет з питань науки і освіти Верховної Ради України.

Проєкт пропонує законодавчо закріпити виплати щомісячної надбавки за престижність педагогічної праці в розмірі 30 % посадового окладу (ставки заробітної плати) педагогічним та науково-педагогічним працівникам закладів та установ освіти незалежно від їх підпорядкування.

Слова на підтримку законопроєкту висловили члени первинних профспілкових організацій закладів освіти. У свою чергу, Комітет поінформував ЦК Профспілки працівників освіти і науки України про таку підтримку майбутнього закону на місцях.

У цьому ж повідомленні говориться про те, що 15 травня 2019 року на засіданні Комітету з питань науки і освіти ВР було прийнято рішення рекомендувати парламенту прийняти за основу та в цілому проєкт цього закону.

У Комітеті нагадали, що неодноразово зверталися до Голови Верховної Ради України А. Парубія з пропозицією включити цей законопроєкт у перелік документів для першочергового розгляду на порядку денному пленарного засідання Верховної Ради України. 

Посилання на офіційний сайт Профспілки працівників освіти і науки України: https://pon.org.ua

4298
08.07.2019 19:20:00

Бажаєте дізнаватись більше цікавого?


Долучайтесь до спільноти