+ Додати матерiал
і отримати
безкоштовне
свідоцтво
! В а ж л и в о

11 мотивуючих фраз для школяра

Щоб дитина відчувала себе впевнено у новому навчальному році, якомога частіше проговорюйте з нею усі важливі речі.

Для дорослих школа оповита туманними спогадами про заняття і веселі перерви, але для дітей вона часто постає у вигляді закладу суворого режиму. Контрольні і самостійні роботи, домашні завдання, незнайомий і від того важкий матеріал, купа інформації, яку потрібно швидко вивчити, нові вчителі-предметники – дуже часто це лякає дитину. Навіть якщо вона відкрито не ділиться власними емоціями, а тримає все у собі, батьки не повинні залишатись осторонь.

Боротьба за маленькими страхами допоможе школяру у майбутньому почуватися впевненіше та знати, що безвихідних ситуацій не існує. Правильна мотивація починається з сім’ї, адже вона є міцним тилом для дитини.

Захищена вдома, дитина зможе самотужки впоратися з різноманітними проблемами у школі і орієнтуватися на успіх, а не на поразку.

Забудьте про залякування, ультиматуми на кшталт «Якщо я ще раз дізнаюсь, що ти не слухав урок, будеш покараний» чи байдужу реакцію в стилі «А, то ти посварилась з подругою? То буває. Ну, йди робити уроки».

Українська психологиня Антоніна Оксанич радить батькам звернути увагу на 11 простих мотивуючих фраз, які сприятимуть довірливим стосункам у родини. Крім того, дитина не боятиметься спитати поради у вчителя чи зізнатись в тому, що чогось не розуміє


 Поговорімо про школу 

 1.  Ти наш чудовий(-а) школяр(-ка)! Ми тебе любимо!

 2.  Ми завжди на твоїй стороні! Ти можеш нам про все розказати!

 3.  Питати та просити про допомогу – правильно!

 4.  У школі питай учителя все, що тебе хвилює!

 5.  Питати – це не соромно. Не буває поганих питань.

 6.  Якщо ти хочеш у туалет, болить живіт, жарко, погано почуваєшся – звернись до вчителя!

 7.  Вчитель має піклуватися про всіх дітей!

 8.  Вчитель не має права ображати, соромити та карати дітей!

 9.  Якщо вчитель не зміг допомогти тобі відразу, попроси ще раз!

 10.  Поважай та слухайся вчителя!

 11.  Якщо тебе ображає інша дитина, скажи: «Мені неприємно!» і попроси так не чинити. Якщо вона не чує, звернись до вчителя.

Ці надзвичайно корисні фрази стануть чудовим доповненням до нашої статті «Як навчити дитину правильно захищати себе», в які поради дає Антоніна Оксанич.


Правильна мотивація потужно впливає на успішність учня, виховує силу волі і впливає на концентрацію уваги. Похвалити за хорошу роботу, підтримати під час невдач і просто підняти настрій – це найменше і, водночас, найважливіше, що може зробити вчитель.

Набір мотиваційних браслетиків від «Всеосвіти» легко заохотить учнів до навчання й гарної поведінки, адже маленька нагорода сьогодні – це великі успіхи вже завтра.

Завантажити мотиваційні бреслетики можна тут: https://vseosvita.ua/library/nabir-motivacijnih-brasletikiv-anglijskou-movou-60071.html


Джерело: Особиста сторінка Антоніни Оксанич у Фейсбуці

Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!
Підвищення кваліфікації: як створити дієвий механізм
Підвищення кваліфікації: як створити дієвий механізм
Підвищення кваліфікації: вчителі самі вирішуватимуть, де навчатись
Підвищення кваліфікації: вчителі самі вирішуватимуть, де навчатись