Шарф «Яскравий олівець»✏️

Код товару: 699 01.12.2020
16210

Ніжний, яскравий, стильний і, найголовніше, улюблений😍.

Шарф-олівець, який піднімає настрій у найпохмуріші дні. Зігріває у найхолоднішу заметіль і радує сонячним сяйвом завжди коли він з вами😘.

Шарф-олівець, якому посміхатимуться навіть перехожі😀.

Він підійде як серйозним дорослим, так і бешкетникам дітям. Як щасливим вчителькам, так і радісним вчителям. Як люблячим мамам, так і мудрим татам😄.

Шарф створений дарувати тепло, затишок, щастя, радість і величезне задоволення🥰.

Унікальна форма олівця✏️, яскравий жовтий колір💛, дбайлива в'язка з якісної еко-вовни🧶 – усе це доповнює елегантність та витонченість зимового аксесуара, який має стати невід’ємною частиною щасливих освітян, дітей та батьків💗.

👌👉🧣 Довжина 180 см, ширина 17 см. Склад: 87 акрил 13 поліамід.

Вироби з пряжі з акрилом менше «звалюються», вони зручні й теплі. Пряжа м'яка, тепла, пухнаста, і водночас міцна, виріб "дихає", добре тримає форму, не сідає і не розтягується. Акрил — екологічно чистий матеріал високої якості.
Поліамід є найдорожчим синтетичним матеріалом. Його властивості закладаються на молекулярному рівні: пружність, зносостійкість, антистатичність. 

Замовляйте і ставайте частиною великої освітянської родини, яку об’єднує освіта, радість і любов.

Увага, шарф надсилається з маленьким жовтим подарунком🎁.


Замовляйте додатково один або два інші товари та отримуйте наші фірмові ручки «Майстер педагогіки» або ручку «Люблю своїх учнів» БЕЗКОШТОВНО🎁.

Пропозиція не діє на електронні послуги порталу або на безкоштовні товари.