+ Додати матерiал
і отримати
безкоштовне
свідоцтво
! В а ж л и в о

Пластилінова книжечка

Номер оголошення: 86 01.09.2019 22:07:51

Мій новий альбом " Пластилінова фантазія". Цей альбом я створила з метою творчого розвитку вашої дитини. Він допоможе розвинути дрібну моторику, просторове і абстрактне мислення, винахідливість і почуття прекрасного. 
У цю «Пластилінову книгу» зібрані пластилінові шаблони для дітей.  У наборі 47- шаблонів для розвитку творчості, уяви і фантазії у дитини , 28 сторінок. Матеріал призначений для занять вдома, в дитячому саду, на групі продовженого дня, в дитячих центрах. 1 листочок - це заготовка для створення пластилінової картини.  Для дітей з 2-х років. Деякі сторінки призначені для дітей від 3,4,5 років.
Кожна сторінка альбомах, це не просто картинка з завданнями, а поле для прояву фантазії дитини. Якщо спочатку дитина зробить сторінку, так як їй сказали батьки, то уже наступні рази вона вас приємно здиву  справжніми видумками і спритністю пальчиків. Під час роботи над кожною сторінокою залучайте дитину у активний діалог, я постаралася трішки допомогти батькам із питаннями ,які вони повинні давати дитині,адже кожна сторінка є і наочним посібником, і темою для складання якоїсь розповіді, відпрацювання активного словникового запасу мови, навички мислити і розвивати свою уяву.
 Пластилінові аплікації - це відмінний варіант для розвитку не тільки дрібної моторики рук, а й прекрасна можливість розвивати у дитини уяву.  У наборі, поряд з позначеними фонами об'єктів: скибки кавуна, пасхальні яйця, ялинкові кулі і т.д., є листи без чітко виражених завдань дитині, тільки ілюстрації, щоб дитина побачивши картинку змогла сама придумати сюжет.  Наприклад ,фон неба, що там може бути: може велику повітряну кулю, а може різнокольорові кульки, може летить літак, а може бути птах, світить сонце чи йде дощ.
 Під час занять ліпленням розвивається сенсорна чутливість, образне мислення і фантазія, синхронізується робота обох рук.  Виховується посидючість, здатність планувати свою діяльність, щоб досягти конкретного результату і вміння доводити почате до кінця.

600 грн.
23.08.2019 17:33:01
23.08.2019 17:45:37