Папір для розробок A4 160г/м², 250 аркушів

Код товару: 1026 24.03.2021
1598

Папір для розробок A4 160г/м2, 250 аркушів. Папір фірми IQ має 160г еластичний, цупкий та білосніжний. Будь-яка розробка виготовлена з цього паперу має якісний вигляд. Цей папір цупкий, тому чудово підходить для створення лепбуків, листівок, розробок з нашої авторської бібліотеки безкоштовних дидактичних матеріалів. Цей папір чудово підходить для ламінації та малювання.

Високий ступінь непрозорості забезпечує хороші результати при чорно-білому та кольоровому друку. Завдяки високій щільності папір не мнеться і не деформується в пристрої. Папір IQ Smooth розроблена для друку документів, каталогів, брошур, рекламних матеріалів і презентацій та ідеально підходить для створення дидактичних матеріалів.

Він відрізняється високими технічними характеристиками:

  • гладкість листа забезпечує презентабельний зовнішній вигляд роздруківки;

  • однорідна структура підходить для двостороннього друку;

  • білизна і яскравість гарантують чіткість тексту і контрастність зображень.

Розробку з фото «Будова атмосфери» можна завантажити безкоштовно у нашій бібліотеці. 

Ми додали цей папір у продаж, оскільки в нас часто питають, який саме папір ми радимо та використовуємо для демонстрації наших розробок під час вебінарів. Ми додали його для вас по дуже привабливій ціні – 170 грн. Радимо разом з ним подивитися й інші наші товари з магазину, особливо магнітний фотопапір, або магнітний вініл на клейовій основі. Замовляючи кілька різних товарів з нашого магазину, ви додатково отримуєте подарунки та знижки.

Формат: А4.
Щільність г/м²: 160г.
Колір: білий.
Країна виробник: Австрія.
Кількість: 250 аркушів.