Фетрова сумка-шопер на кожен день

Код товару: 652 23.11.2020
3969

Яка сумка має бути завжди під рукою? Звісно, та, що на кожен день. І хоча поговорюють, що незамінних речей не буває, це не про нашу сумку 💙.

До такої сумки дуже швидко звикаєш і вона стає дійсно незамінною. А ще вона надзвичайно проста для любителів таких речей.

Вона стане повсякденною помічницею для своїх власників. На роботі, в магазині, на ринку, у транспорті – вона скрізь і завжди буде поруч, а ще вона дуже приємна на дотик 🥰.

Довгі ручки дозволяють носити сумку на плечах. Формат дозволяє використовувати сумку повсякденно 😊. Сумка досить об'ємна, а це означає, що одночасно багато дрібничок.

Ця сумка обов'язково стане вашим незамінним помічником у повсякденному житті. А ще вона має простий дизайн і це робить її особливою.

3 цікавинки про сумку:

  1. Любить та дбає про своїх господарів.

  2. Вміщує в собі все потрібне і навіть більше. Можна носити в ній ноутбук, шкільні зошити, класний журнал, термос з кавою, теку з важливими паперами та багато іншого.

  3. У найпотрібніший момент залишається під рукою і зваблює своєю простотою.

Колір: сірий.
Висота: 40 см.
Ширина: 37 см.
Товщина: 0.7 см.
Висота ручок: 21 см.


Замовляйте додатково один або два інші товари та отримуйте наші фірмові ручки «Майстер педагогіки» або ручку «Люблю своїх учнів» БЕЗКОШТОВНО🎁.

Пропозиція не діє на електронні послуги порталу або на безкоштовні товари.