Сьогодні відбувся
Кабінет психолога:
«
Здатність до саморегуляції – основа духовного розвитку. Нові інструменти й підходи
»
Взяти участь Всі події

Виготовлення підхватів для штор

Професійна освіта

Для кого: Дорослі

0 проходжень

5 запитань

23.11.2021

46

0

Опис уроку:

Затишок в будинку складається з дрібниць. Навіть самий ідеальний дизайн без аксесуарів буде виглядати незавершеним, а приміщення буде не вистачати відчуття обжитості. При цьому велика кількість непотрібних дрібничок лише захаращує кімнату. Тому, крім краси, інтер’єрне наповнення має бути ще й корисним.

Таким аксесуаром, що поєднує в собі естетичність і функціональність, є спеціальні прихвати. Але перш ніж бігти в магазин або приступати до виготовлення прихватів для штор своїми руками, незайвим буде дізнатися трохи більше про цю красивою і потрібної штучки.

Створити запит на отримання доступу

Автор опублікував урок в Бібліотеці уроків з обмеженим доступом. Це означає, що для повного доступу до уроку (перегляд усіх завдань та використання) Вам необхідно отримати дозвіл від автора.

Завдання №1 Теоретичний блок

Затишок в будинку складається з дрібниць. Навіть самий ідеальний дизайн без аксесуарів буде виглядати незавершеним, а приміщення буде не вистачати відчуття обжитості. При цьому велика кількість непотрібних дрібничок лише захаращує кімнату. Тому, крім

Для повного перегляду потрібно отримати доступ від автора

Завдання №2 Теоретичний блок

Завдання №3 Вільне введення тексту

Завдання №4 Завантаження файлу

Завдання №5 Тестування

Рефлексія від 0 учнів

Сподобався

0 0

Зрозумілий

0 0

Потрібні роз'яснення

0 0
Режими доступу до уроку:

Урок ВІДКРИТИЙ для відображення в бібліотеці уроків, але проходження доступно лише з дозволу автора. Кількість запитань для перегляду обмежена