Хід уроку
I. Організація класу.
1.1. Привітання та емоційне налаштування до уроку.

II. Мотивація навчальної діяльності.
2.1. Бесіда.
- Діти, яка пора року настане через декілька днів? (Весна)
- Які зміни відбуваються навесні в неживій природі?
- Головна ознака весни в неживій природі - сонце, воно набагато яскравіше і тепліше навесні.
- А як ви думаєте, чи відбуваються зміни навесні в житті живої природи?
-Які?
І ми з вами сьогодні здійснимо подорож на лісову галявинку. А що ми там побачимо, ви зараз здогадаєтеся самі.
III. Актуалізація знань учнів.
3.1. Анаграма
кинжінсдіП
- Як ви думаєте, про що будемо говорити на уроці?
Весну ми чекаємо з нетерпінням ... Все оживає навколо з приходом весни ..., пробуджується природа ... цвітуть перші весняні квіти. - Сьогодні на уроці ми будемо робити квітку - підсніжник.
-Зараз пропоную вам подивитись, як виглядає підсніжник.
3.2. Перегляд відео «Підсніжник білосніжний. Червона книга України».
https://www.youtube.com/watch?v=roEmyhCrQFs&ab_channel=WildlifeUkraine
IV. Послідовність трудових дій.
4.1. Показ зразка роботи.

- В якій техніці виконано роботу? (Аплікація)
-Що таке аплікація?
-Для виконання роботи нам знадобляться основа для аплікації (блакитний папір), зелений папір, клей, ножиці і ватні диски.
- Розгляньте зразок. З яких частин складаються квітки?
-Який матеріал ми будемо використовувати для квіток і снігу?
-Скільки ватних дисків піде на сніг? Скільки на квіти?
4.2. Правила техніки безпеки.
- Давайте згадаємо, як же потрібно правильно працювати з ножицями.
1. Працюй зі справними ножицями.
2. Ножиці повинні мати тупі, округлі кінці.
3. Не залишай ножиці розкритими.
4. Передавай ножиці кільцями вперед.
5. Не грай з ножицями, чи не піднось до лиця.
6. Використовуй ножиці тільки за призначенням.

4.3. Фізкультхвилинка.
V. Практична робота учнів (виконується під супровід музики)
Учні з високим та достатнім рівнем працюють самостійно.
Учні з середнім рівнем працюють за допомогою вчителя та з використанням підказок.
Технологічна картка(роздається кожній дитині)
-Тепер до роботи. Ми беремо зелений папір і по контуру вирізаємо листочки. Потім клеїмо їх на папір.
-Приступаємо до вирізання квітів. Обводимо шаблон квітки і вирізаємо по контуру. Наші квіточки клеїмо на аркуш.
-Розрізаємо ватний диск навпіл.Це буде наш сніг. Клеїмо на нашу основу поверх листочків.

VI. Аналіз учнівських робіт.
Підсумкова бесіда.
- Пам'ятайте! Підсніжник занесений до Червоної книги і рвати його не можна. Тому давайте оберігати наші підсніжники!
- Отже, що ми з вами сьогодні навчились робити?
-Яку техніку використовували?
-Зробили в класі справжню весну?
2. Виставка робіт.
3. Аналіз робіт.
- Погляньте на них, які роботи вам сподобались найбільше? Чому?
VII. Прибирання робочих місць.