Мета:
провести попереджувальні бесіди з техніки безпеки під час літніх канікул;
формувати життєву кмпетентність, розвивати мислення та увагу учнів;
вчити будувати алгоритми безпечної поведінки; виховувати самостійність, дисциплінованість , вміння організувати своє дозвілля.











