Конструктор уроків
1
Добрий ранок.
Сьогодні у нас по плану є малювання. Сьогодні перше заняття малювання в дитсадочку. Тому перед початком нашої роботи заведіть "Папку для робіт". В цій папці будуть всі ваші роботи.
Нехай батьки її підпишуть так:
Бойко Аліна
Ясельна група "З
2
Рефлексія від 0 учнів
Сподобався:
Так: 0
Ні: 0
Зрозумілий:
Так: 0
Ні: 0
Потрібні роз'яснення:
Ні: 0
Так: 0