Ознайомити дітей з вправами для розвитку інтонаційного і фонематичного слуху,формувати у дітей розуміння змісту пісенного твору , викликати інтерес до інструментального музикування, привчати слухати музичний твір від початку й до кінця; виховувати в дітях позитивно – емоційне ставлення до праці засобами музики.
Мета: ознайомити дітей з вправами для розвитку інтонаційного і фонематичного слуху,формувати у дітей розуміння змісту пісенного твору , викликати інтерес до інструментального музикування, привчати слухати музичний твір від початку й до кінця; виховувати в дітях позитивно – емоційне ставлення до праці засобами музики.
Хід заняття
Організаційний момент
Основна частина
Діти, скажіть, чи любите ви казки? Я теж їх дуже люблю. І сьогодні хочу запросити вас на гостини до казочки, на лісову галявину. Тож вирушаймо в дорогу. Крокуємо.
Молодці! Ну що, ніхто не загубився, всі на місці? Діти, погляньте яка чудова лісова галявина!
Вправа для дихання
А ось перше листячко на кущиках та деревах. Воно ще маленьке та ми зможемо почути як воно шелестить. (Фонопедична вправа «Ш-ш-ш») І вже прокинулись маленькі жучки.
Вправа «Жучки» ж-ж-ж.
Слухання музичного твору «Ведмедик», муз. Л. Сидельнікова
Діти,як ви гадаєте,хто в цьому будинку живе?
Правильно,ведмедик.
Музично-дидактична гра "Голосно-тихо"
Мама-Ведмедиця дуже зраділа, що ми завітали до них у гості і тому вирішила спекти смачних пиріжків. Коли вона ліпила пиріжки від задоволення аж підспівувала таку пісеньку:
Я печу, печу, печу
Діткам всім по калачу.
Маком їх притрушу,
В піч гарячу посаджу.
Підсумок:
Дуже весело нам було сьогодні гостювати у сім'ї малого Мишка. Проте настав час прощатися.
Урок не містить жодного завдання. Додайте завдання.
Щоб додати завдання, оберіть категорію завдання на панелі запитань.