Урок:

Технологічна картка "Кінотеатр"

Опис уроку (учням цей опис не показується):

Технологічна карта уроку англійської мови в 7-Б класі

" Кінотеатр "

(ІІ семестр)

Урок розроблено відповідно до програми з англійської мови для 5-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів, вимог сучасного уроку, з використанням інтерактивних сервісів.

Учитель

Чекінда Оксана Валентинівна

1.Предмет:

англійська мова

2.Клас:

7

3. Програма

https://mon.gov.ua/storage/app/media/zagalna%20serednya/programy-5-9-klas/programi-inozemni-movi-5-9-12.06.2017.pdf

4. Тема уроку

Кінотеатр

5. Тип уроку:

Комбінований, урок-дискусія

6. Мета уроку:

тренувати учнів у монологічному мовленні за темою; практикувати учнів у письмі;удосконалювати техніку читання; розвивати вміння учнів висловлювати свою думку; виховувати любов до мистецтва.

7. Завдання уроку:

Предметні (освітні):

розвивати навички читання, аудіювання, діалогічного мовлення. повторити та активізувати вивчені лексичні одиниці та мовні звороти; повторити вживання Active and Passive Voice; формувати уміння систематизувати і узагальнювати отримані знання.

Предметні (розвиваючі):

  • розвивати мовленнєві здібності учнів: мовну здогадку, різні види пам’яті (слухову, зорову, оперативну, тривалу), уяву;

  • використовувати специфічні знання з інших предметів;

  • розвивати здатність знайти і використовувати необхідну інформацію для практичних цілей і будувати «нові знання»;

  • розвивати в учнів уміння переносити знання та навички в задану ситуацію;

  • розвивати здібності самостійно планувати мовленнєві дії із застосуванням нового матеріалу;

  • удосконалювати комунікативні здатності учнів.

Виховні (розвиток особистісних якостей):

  • виховувати в учнів здібності до співпраці, культуру спілкування, доброзичливості, активності, працьовитості та позитивного ставлення до англійської мови;

  • стимулювати активність учнів: пізнавальну і комунікативну.

8. Міжпредметні зв’язки:

10. Ресурси:

підручник, робочий зошит, картки для роботи в парах та картки для самостійної роботи, комп’ютер, презентація

11. Критерії оцінювання:

Перевірка домашнього завдання та оцінка виставляється у визначений термін.

МОТИВАЦІЙНИЙ ЕТАП

Види вмінь, що формуються

Зміст роботи

Мовні (предметна компетентність)

  1. Організаційна частина

1) Привітання

T: Good morning!I’m glad to see you. Let’s start our lesson. I hope you’ll be creative and active during our today’s lesson.

2) Повідомлення теми та мети уроку

Today we’ll talk about films and actors, the history of cinematography, we’ll describe your favorite genres and we’ll play a game. So, are you ready, let’s start.

ЕТАП ЦІЛЕВИЗНАЧЕННЯ І ПЛАНУВАННЯ

Організаційно-діяльнісні: ставити цілі, планувати діяльність

  1. Warming up. Розминка

Фонетична розминка

Фонетична зарядка- читання слів з різними типами наголошених складів

№1

Hat, met, bit, not, cut

№2

Hate, mete, bite, note, cute

№3

Car, her, mirth, for, cur

№4

Care, here, mire, fore, cure

2) Читання в парі з вчителем :

Begin – began

On - upon

Snow- grow

Worm – worse

Fiction –diction

Word –work

Garden – ardent

Read- reader

West - best

Novel - oval

Fly – flight

Sky – sly

Good- book

Like –bike

More - bore

3) Teacher: Make my sentence longer: A lot of people like comedies.

P1: A lot of people like comedies and melodramas.

P2: … melodramas and musicals.

P3: … and …

ЕТАП ОПРАЦЮВАННЯ МАТЕРІАЛУ

Мовні

Мовленнєві

  1. Основна частина

  1. 1. Усне мовлення

1) T: What do you think about films of different genres? Use adjective modifiers to describe your feelings (extremely, very, pretty, totally, absolutely)

P1: Westerns are pretty good.

P2: Horror films are extremely horrible.

P3: Melodramas are really boring.

T: What is your favourite genre and why?

P1: My favourite genre is action film, because it is exciting and full of special effects.

P2: I prefer melodramas as I’m a romantic person and I like romantic stories.

P3: I’m fond of thrillers, because I’m interested in supernatural things.

2. Гра “ Guess the type of the film”

Використання презентації.


3. Читання

1) Робота в парах

Кожна пара отримує смужки паперу, на яких написані окремі слова.

завдання учнів – скласти словосполучення. По закінченні роботи

учні читають та перекладають словосполучення.

You know a lot of adjectives to describe a film, what are they?

P1: splendid, P2: astonishing, P3: boring.

T: But there are so many of them, and they can help you to make your speech more colourful. Try to use them in the following situations and write down the words you don’t know.

appaling awful brilliant fascinating gripping hilarious intense light soppy surprising

  1. Tonight I don’t want to have to think. I just feel like relaxing. I’d like to see a ________________ comedy.

  2. I’ve laughed so much that my belly aches. The film was really ________________.

  3. The film had too many ________________ scenes. I was shocked, because they were horrid.

  4. What a ________________ film! I couldn’t take my eyes off the screen from the beginning to the end. I was glued!

  5. The film was so ________________ that I lost my patience and left the cinema.

  6. Most scenes were so violent and ________________ I had to close my eyes.

4. Розвиток умінь діалогічного мовлення

Кожна пара учнів отримує смужки паперу, на яких написані окремі фрази діалогу. Учні повинні скласти зв’язний текст. Пари, що впоралися першими читають діалоги вголос, інші перевіряють. Потім 1-2 пари

інсценують діалоги перед класом.

Film making industry developed rapidly and the number of films grew constantly. Do you know when and where cinematography developed? So let’s read the text and see.

  1. Розвиток умінь монологічного мовлення

За мовним кліше учні складають речення:

I

We

My friend

They

Like(s),catch(es), have/ has

actions, westerns, horrors, dramas, melodramas, thrillers, musicals, comedies

am

is

are

fond of

dynamic, full of adventures, a lot of music, true to life, exciting, touching, attention,

funny

РЕФЛЕКСИВНО-ОЦІНЮВАЛЬНИЙ ЕТАП

Організаційно-діяльнісні: рефлексія процесу та результатів діяльності (КК «уміння вчитися»)

  1. Домашнє завдання

Впр.3, с. 99;

  1. Підведення підсумків уроку

Teacher : The lesson is coming to the end. Did you like it? If you were in a restaurant how would you describe your feelings after the lesson: It was super tasty, I ate it with pleasure, there were some new flavour, I didn’t understand. Good bye, see you next lesson.

Вміст уроку:
1

Урок не містить жодного завдання. Додайте завдання.

Щоб додати завдання, оберіть категорію завдання на панелі запитань.

1

За мовним кліше складіть речення:

I

We

My friend

They

Like(s),catch(es), have/ has

actions, westerns, horrors, dramas, melodramas, thrillers, musicals, comedies

am

is

are

fond of

dynamic, full of adventures, a lot of music, true to life,   exciting, touching, attention,

funny 

Рефлексія від 0 учнів

Сподобався:

0

Так: 0

Ні: 0

Зрозумілий:

0

Так: 0

Ні: 0

Потрібні роз'яснення:

0

Ні: 0

Так: 0

Рекомендуємо

Т.2. Технологічна документація для програмування технологічних процесів.

Т.2. Технологічна документація для програмування технологічних процесів.

142

Аватар профіля Чемерис Олена Андріївна
Програмування на верстатах з ЧПК
III курс та VI курс

250 грн

ТМ Заповнення технологічної документації

ТМ Заповнення технологічної документації

246

Аватар профіля Чемерис Олена Андріївна
ТМ
III—IV курси та дорослі

300 грн

ТМ Структура технологічного процесу. Поняття про технологічну операцію та її елементи. Основні терміни

ТМ Структура технологічного процесу. Поняття про технологічну операцію та її елементи. Основні терміни

590

Аватар профіля Чемерис Олена Андріївна
ТМ
дорослі

350 грн

Технологічний процес виготовлення виробу. Вивчення нових технік та технологій. Складання технологічної карти.

Технологічний процес виготовлення виробу. Вивчення нових технік та технологій. Складання технологічної карти.

598

Аватар профіля Півнюк Олена Вікторівна
Технології
11 клас

50 грн

8.Вибір обладнання, технологічного оснащення та інструменту при розробці технологічного процесу виготовлення деталі

8.Вибір обладнання, технологічного оснащення та інструменту при розробці технологічного процесу виготовлення деталі

202

Аватар профіля Чемерис Олена Андріївна
Практика виробнича та переддипломна
III курс та VI курс

300 грн

Курсовий проект . Заповнення технологічної документації

Курсовий проект . Заповнення технологічної документації

297

Аватар профіля Чемерис Олена Андріївна
Курсовий проект
IV курс та дорослі

355 грн

Схожі уроки

04.02.Скоро свято. Введення ігрових моментів. Вивчення та написання літери Mm.

04.02.Скоро свято. Введення ігрових моментів. Вивчення та написання літери Mm.

533

Аватар профіля Поринець Євгенія Іванівна
Англійська мова
1 клас

Inventions and lifestyle

Inventions and lifestyle

843

Аватар профіля Тетяна Володимирівна
Англійська мова
11 клас

art

art

814

Аватар профіля Дмитриєнко Ірина Володимирівна
Англійська мова
3—6 років, 1—12 клас та дорослі

Час історій

Час історій

355

Аватар профіля Ніколенко Марина Олександрівна
Англійська мова
3 клас

Pure science

Pure science

349

Аватар профіля Панасенко Лариса Олегівна
Англійська мова
9 клас

Домашні улюбленці. Вивчення літери Ll

Домашні улюбленці. Вивчення літери Ll

177

Аватар профіля Сивуля Маріанна Василівна
Англійська мова
1 клас