Тема: Спостерігаю за вживанням апострофа після префіксів.
Конструктор уроків
Тема: Спостерігаю за вживанням апострофа після префіксів.
3 урок: 09:50-10:35 год
Тема: Спостерігаю за вживанням апострофа після префіксів.
Українська мова
Четвер, 23 листопада · 09:50 – 10:35
Часовий пояс: Europ
Для повного перегляду потрібно отримати доступ від автора
1
Переглянути відео
Підручник с. 60-61
Вивчити правило с. 60
2
3
Рефлексія від 5 учнів
Сподобався:
Так: 5
Ні: 0
Зрозумілий:
Так: 5
Ні: 0
Потрібні роз'яснення:
Ні: 5
Так: 0