Конструктор уроків
Діти, уважно читайте завдання. Виконуйте не поспішаючи. Нехай щастить.
1
Переглянути відеоурок за посиланням
2
У поданих словах на місці крапок, де це необхідно, поставте апостроф.
Різдв..яний, бур..як, підв..язати, пір..я, верб..я, розм..яклий, матір..ю, зв..язок, дит..ясла, подвір..я, м..ясо, Лук..ян, мавп..ячий, напів..ясний, без..якірний, підв..ялений, між..ярусний, духм..яний, моркв..яний, обв..язаний, арф..яр, зв..язківець, перед..ювілейний
3
Виберіть з дужок відповідні прийменники для досягнення милозвучності мовлення.
У нього (в, у) очах засвітилась відрада (Панас Мирний).
Одягнена (в, у) хвою, шумить дрімуча тайга.
(В, у) присмерку літають ластівки так низько.
Пішла (в, у) садок вишневий (Т. Шевченко).
Плугатарі (із,з) плугами йдуть (Т. Шевченко)
4
Прочитайте текст. Випишіть з нього 4 словосполучення. Випишіть останнє речення. У дужках біля кожного слова вкажіть його синтаксину функцію.
Осінь і я
Осінь – чудова пора року, справжня краса. Усі дерева одягнені в розкішні жовті кожушки. Наче йдеш по чудовому килиму. Земля вкрита різнокольоровим листям. Я полюбляю гуляти з друзями, коли на вулиці така пора. Мій настрій покращується, і навіть легкий осінній дощик не зіпсує його. Осінь – пора змін, і вже теплі «деньки» змінюються на холодні, непривітні. Тож настрій мій також міняється. Порятунком стають улюблені фільми, які передивляюся в тисячний раз, бо вони ніколи не набридають.
Я обожнюю золотисто-багряну осінь!
Сподіваюся ти впорався з усіма завданнями.
Рефлексія від 16 учнів
Сподобався:
Так: 14
Ні: 2
Зрозумілий:
Так: 10
Ні: 6
Потрібні роз'яснення:
Ні: 13
Так: 3