Зараз в ефірі:
онлайн-конференція:
«
Освіта проти насильства: методи профілактики та алгоритми реагування
»
Взяти участь Всі події

Швидкість в світі тварин

Математика

Для кого: 5 Клас

0 проходжень

2 запитань

17.10.2021

38

0

Опис уроку:

До умов життя на Землі кожен з її мешканців по-різному пристосовується. Кожен з божественних творінь по-своєму унікальний і цікавий. Одні з тварин травоїдні, миролюбні, інші - дуже небезпечні. Деякі тварини змушені все життя тікати, а інші, навпаки, наздоганяти свою жертву. Щоб вижити в цьому світі, більшості доводиться дуже швидко рухатися.

Завдання №1 Теоретичний блок

З дитинства нас вчили, що найшвидшою твариною є африканський гепард. Однак, тим самим, ми позбавляємо інших тварин уваги, адже, вони легко можуть конкурувати з цією великою кішкою в своєму середовищі. Як відомо, існує кілька класів тварин, у кожному з яких знайдеться свій претендент, якого природа обдарувала блискавичною швидкістю.

Африканський гепард – це не тільки приголомшуюча велика кішка, але й без сумніву найшвидший ссавець на планеті, здатний розвивати швидкість на коротких дистанціях (до півкілометра) до 120 кілометрів на годину. Мало того, що вони здатні так швидко пересуватися, так ще і розгінні характеристики у гепарда краще, ніж у більшості спортивних автомобілів: від 0 до 100 кілометрів ці кішки розганяються за 3 секунди. Очевидно, що, будучи з плоті і крові, така швидкість вимагає величезних фізичних зусиль. Для підтримки своїх сил, гепарду потрібно з’їдати по кілька кілограмів їжі за 2-3 дні, це основний корм для кішок класу гепард. Температура тіла гепарда часто досягає небезпечного для здоров’я рівня, тому йому завжди потрібен відпочинок після виснажливого полювання протягом 30 хвилин.

Бабки. Статевий орган самців цих комах закінчується голкою. Вона потрібна для того, щоб спустошити самку від насіння попереднього коханця, перш ніж впорснути своє власне. Через це в шведському фольклорі бабку називають «чортовою голкою», яка є одним із знарядь яке використовував сатана для зважування людських душ, чим і заслужила собі погану репутацію. Однак, крім усього цього, бабки є найшвидшими літаючими комахами у світі. Максимальна швидкість польоту досягає 50 кілометрів на годину.

Шкіряста черепаха. У світі рептилій, ніхто не може рухатися швидше, ніж істота, яка виглядає, на перший погляд, сонною та неповороткою. Шкірясті черепахи панують у воді, використовуючи свої масивні передні ласти – у зв’язку з пропорцією, найбільші по відношенню до тіла, ніж у будь-якого іншого виду черепах. Оскільки ці тварини виростають до 3-х метрів у довжину, вони можуть бути дуже страшними. Шкіряста черепаха не тільки займає титул одного з найбільших плазунів, але так само є найшвидшою рептилією, яка здатна плавати зі швидкістю 35 кілометрів на годину.

Завдання №2 Тестування

Всі необхідні данні для розв'язання задач ви знайдете в теоретичному матеріалі. Тому, щоб пройти усп...
17 жовтня
Математика
5 Клас
3 запитань
0 проходжень
0

Рефлексія від 0 учнів

Сподобався

0 0

Зрозумілий

0 0

Потрібні роз'яснення

0 0