Мета уроку:
пояснити, що таке емоції і як вони впливають на навчання.
навчити простих технік саморегуляції для управління емоціями.
формувати позитивне ставлення до навчання через усвідомлення важливості емоційної рівноваги.
Конструктор уроків
пояснити, що таке емоції і як вони впливають на навчання.
навчити простих технік саморегуляції для управління емоціями.
формувати позитивне ставлення до навчання через усвідомлення важливості емоційної рівноваги.
пояснити, що таке емоції і як вони впливають на навчання.
навчити простих технік саморегуляції для управління емоціями.
формувати позитивне с
Для повного перегляду потрібно отримати доступ від автора
1
Вітаю вас, діти! Як ваш настрій сьогодні?
Чи бувало таке, що через поганий настрій вам важко вчитися?
А коли ви радісні, чи легше вам щось робити?
Емоції — це наші почуття. Вони можуть бути:
приємними (радість, захоплення);
неприємними (сум, злість, страх
2
Рефлексія від 0 учнів
Сподобався:
Так: 0
Ні: 0
Зрозумілий:
Так: 0
Ні: 0
Потрібні роз'яснення:
Ні: 0
Так: 0