Конструктор уроків
1
Пригадайте!
Діалог - це розмова двох осіб, яка складається із реплік.
Репліка - це слова однієї особи.
Якщо перед реплікою стоять слова автора, після них ставимо двокрапку. Якщо слова автора стоять після репліки, то після неї ставимо кому або знак оклик
2
Рефлексія від 9 учнів
Сподобався:
Так: 9
Ні: 0
Зрозумілий:
Так: 9
Ні: 0
Потрібні роз'яснення:
Ні: 9
Так: 0