Знаєте, згадалось як, будучи малою, за городом було велике поле і я часто бігала туди збирати польові квіти та й просто, щоб походити. Природа дає гармонію, енергію, також класно от так побути самій, розібратись у своїх думках...Час пройшов, у мене самої вже є діти, онуки, а спогади лишились... Приємні спогади...











