Вітаю вас, мої любі дітки! Сьогодні ми з вами проведемо урок української мови згідно з нашими внутрішніми правилами.
Перше, що маємо зробити - виконати записи:

Перевіряючи ваші роботи, я побачила, що у ваших зошитах живе він 
Це собака Забувака! Я теж здивована, але факт є фактом. Прикро, але Забувака вкрай зіпсував правопис діток, якими я неймовірно пишалася - саме вас, точніше - ТЕБЕ, який чи яка читає це повідомлення! Він змусив вас забути каліграфію та правила правопису. Я не впізнаю букви та не можу прочитати слова. Жахливо! Та, бачу, вам доведеться поселити Забуваку до себе назавжди, бо він є невід'ємною частиною вашого життя!
Любі мої, подивіться, як пишуться великі та маленькі букви і та І.
https://youtu.be/Kqr4EvbhU5Q
Та й буква в не має бути схожою на е! А де "хвостик" у букви а?
Пропишіть ПОВІЛЬНО,КРАСИВО, ГРАМОТНО каліграфічну хвилинку!
