Конструктор уроків
1
Добрий день, друзі. Спочатку поговоримо про здачу ваших завдань. У групі працює половина учнів (і то не завжди) - хоча завдання я даю прості. Роботи присилаєте мені, коли вам захочеться - через день, через тиждень, а то і два. З мене досить!
Тепер два
2
3
4
Рефлексія від 6 учнів
Сподобався:
Так: 6
Ні: 0
Зрозумілий:
Так: 6
Ні: 0
Потрібні роз'яснення:
Ні: 6
Так: 0