Конструктор уроків
1
ДОБРИЙ ДЕНЬ, ШАНОВНІ УЧНІ. ОСЬ І НАСТАВ НАШ ОСТАННІЙ УРОК. ДЕХТО З ВАС ЩЕ ПРОДОВЖИТЬ НАВЧАННЯ В ШКОЛІ, А ДЛЯ КОГОСЬ ЦЕ, СПРАВДІ, ОСТАННІ НАВЧАЛЬНІ ДНІ.
БАЖАЮ ВАМ УСПІХУ НА ЖИТТЄВОМУ ШДЛЯХУ. ПАМЯТАЙТЕ, ЩО ВИ - УКРАЇНЦІ. РОЗМОВЛЯЙТЕ УКРАЇНСЬКОЮ - І ТОДІ ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
2


Рефлексія від 6 учнів
Сподобався:
Так: 6
Ні: 0
Зрозумілий:
Так: 6
Ні: 0
Потрібні роз'яснення:
Ні: 6
Так: 0