Конструктор уроків
1
Ось і промайнув ще один навчальний рік. Вітаю усіх з настанням літніх канікул. Бажаю гарно відпочити, розслабитися, ввібрати багато сонця і гарного літнього настрою. Набирайтеся сил, отримуйте позитивні емоції, зміцнюйте здоров’я, розважайтеся та отр
Рефлексія від 8 учнів
Сподобався:
Так: 8
Ні: 0
Зрозумілий:
Так: 8
Ні: 0
Потрібні роз'яснення:
Ні: 8
Так: 0